2733
2734
عنوان

🌟بیاید اینجا با امام رضا ع درد دل کنید!🌟

| مشاهده متن کامل بحث + 2879 بازدید | 38 پست
بچه ها تو رو خدا هر كس از اين جمع طلبيده شد حرم امام رضا بقيه رو سفارشي دعا كنه🙏🙏🙏

بچه ها هرکی رفت بقیه رو دعا کنه..... بیایددسته جمعی دعا کنیم امام رضا بطلبه شاید واقعا یکی دلش صاف باشه همه حاجت رواشیم و بریم حرم...

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا  امام رضا تو رو به جوادت قسم کمکمون کن مشکلاتمون حل بشن وبیایم پابوست  

ذکر لبم یا زینب به دلم واهمه نیست.به سرم جز زیارت حسین فاطمه نیست.خدا مرا از دراین خانه جدانکند.گدایی در این خانه مرا خاتمه نیست...

يا امام رضا يادم امد يكبار در اوج نا اميدي صدأت كردم يادته اون عصر چه معجزه اي در حق من كردي ، الان معجزه نميخوام ارامش ميخوام  همين 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است 💝سلطان جهانم به چنین روز غلام است  
2728

یا امام رضا منو بطلب.... قول میدم مثل مواقعیکه میرم میش برادرت شاهچراغ تاپیک بزنم و هرکیو بخوات دعا کنم...

یا امام رضا بخاطر برادرت که همشهریمه و عاشقشم منو بطلب.... 

یا امام رضا...

یا امام رضا دلامون جلا بده... نذار مشکلات زندگی رنگ تیره به دلمون بده....

نذار کینه از کسی به دل بگیریم.

مارو لایق حرمت بدون...

یا امام رضا منو بطلب.... قول میدم مثل مواقعیکه میرم میش برادرت شاهچراغ تاپیک بزنم و هرکیو بخوات دعا ...

من دعا ميكنم  هرچي زودتر بري زيارت 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است 💝سلطان جهانم به چنین روز غلام است  
2738

یا امام رضا

دخترمونو خوشبخت و عاقبت بخیر کن. یه راهی برای پدر و مادرش باز کن، خیلی مستاصل و سرگردونن.از خدا بخواه که کمکشون کنه.

از خدا بخواه که بچه مون سالم و صالح و پر روزی باشه ...

ياامام رضا من دختركوچولومو به تو سپردم.شفاعتشو بكن كه زودتر شفا بگيره .ياامام رضا من چشم به دستهاي مهربون تو دوختم نااميدم نكن

به لطف خدا همین روزا(خیلی خیلییی زووود)تاپیک میزنم ؛ خدایا شکررررت که دخترمو شفا دادی.بگو الهی آمین
2706