2737
2734
عنوان

یهو یادم افتاد به این خاطره😂😂😂

791 بازدید | 8 پست

یادمهیه دوست پسره بیخود داشتم از اینا که فقط رد میشدیم به هم لبخند میزدیم رابطمون در همین حد بود یبار پا رو فراتر گذاشتو اومد جلو بهم هدیه داد 

دیدم یه چیزه دراز باندپیچی شده سفید داد دستم که حسابییم با چسپ محکمش کرده بود 

بیشعور خودکاره بیک رو با کاغذ دفتر کادو کرده بود و حسابیم چسپ کاریش کرده بود 

😂😂😂😂😂

العان یادم افتاد از خنده دارم اشک میریزم 

دیگه نهایت سلیقه رو بکار برده بچه   

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگه نهایت سلیقه رو بکار برده بچه    

اخه خودکاره بیک دیگه کادو پیچ کردن میخواست ..اصلا واقعا هوش و ذکاوته زیادی میخواست ادم حدس بزنه پشته این کاغذ سفیدو چسپ چیه ...واقعا بعد سالها موندم دلیله کادو کردنش چی بوده   

2731
اخه خودکاره بیک دیگه کادو پیچ کردن میخواست ..اصلا واقعا هوش و ذکاوته زیادی میخواست ادم حدس بزنه پشته ...

اینجور که شما تعریف کردی همونم قدم بزرگی بوده   

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو

این دوست پسر نابغه چند سالش بود اون زمان ؟

شما هم فکر کنم تو ابرا سیر میکردی از کادویی ک رفتی اره ؟😁

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
2738

عشقم یه دایی داره که توو ۱۹ سالگی مثلااااااا عاشق یه دختر ۱۱ ساله !!! توو فامیل بوده و دختره مثلا میخواسته دلبری کنه!!! به داییه کادو میده، عشقم میگه داییم با کلی فیس و افاده اومد جلوی ما بازش کرد تووش ازون تفنگ کوچولو پلاستیکیای اب پاش بود، ینی میگه نابوووووود شدددددد

مدیونین فک کنین ازدواج نکردنااااا، ۷ـ۸ سالی با هم در خونه های خالی زمانی که مهمانی چیزی بوده مشاهده شدن، دیگه چون فامیل بودن خواه نا خواه بعدهااااا ازدواج کرذن

فقط من در عجب اون دختر ۱۱ ساله دو ور صافم که چه جوری ازون موقع پلن ازدواج داشته و در عجب اون پسر ۱۹ ساله ایم که از لحاظ جنسی جذب این بچه شده بوده

و در انتها در تعجبم ازون تفنگ ابپاش....

ما لعبتکانیمو و فلک لعبت باز