2733
2739
ضامن چی؟

ضامن برای وام گرفتن فک کنم منظورشونه

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مغازه یکی از اتاق های تو حیاط  بود که مامانم خودش تبدیل به مغازه کرد بابام یک خونه داره تو روستا که نصف کرد نصفی برای مامانم نصفی هم زن اول که همه به اسم بابام هستن از جلوی خونه ما خیابون کشی شده که بابام میخواد مغازه و اون قسمت رو بفروشه

2728
خیلی ناراحت شدم چ پدر بی فکری ۲تا بچه رو ب عرصه رسوندن بهتره یا اینطوری اذیت کردن ۲۰تا😑

اگه ایشون به فکر کسی به جز خودشون بودن زن اولشون به دوم و ... نمیکشید  

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو
2738
مامانم مهریه اش زیاد نیست 2 تا سکه و 5 تا گوسفندکه گوسفندها رو بابابزرگم برداشت موقع عقد میمونه 2 سک ...

عیبی نداره خرجشو ک خودش میده اگر خونه داییت یا پدربزرگی کسی جایی برای موندن دارید جدا بشه بلخره نفقه و حقی از اموال پدرت هم داره

مامانم مهریه اش زیاد نیست 2 تا سکه و 5 تا گوسفندکه گوسفندها رو بابابزرگم برداشت موقع عقد میمونه 2 سک ...

پس میمونه نفقه. از اونجا که 4-5 تایین بازم یه چیزی دستتون و میگیره.

2706