2737
2739

یکی از دوستام با نامرد محرمی عکس گرفته عکسها کمی صمیمی وبالباس نیمه باز هست.همسرش عکسها رو بعد از ریکاروی کردن گوشیش دیده،حالا شوهرش مرتب تهدیدش میکنه به شکایت

بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم در شرف طلاق با همسرش بوده .ودرحالت قهر خونه ی پدرش.که همسرش گوشی شکسته اش رو تعمیر میکنه وبعد عکسهاش رو ریکاروری میکنه.ودوستی خانومش با این آقا لو میره

بزرگترین اشتباه زندگیم،دلسوزهای های بیجایی هست که بوی حماقت میدهند.به هر کسی به اندازه ی لیقاتش بها بدید نه به اندازه ی مرامتان
2728

نه عکسها متعلق به بعد ازدواج ودوران قهر باهمسرش بوده

حالا خانومه بخاطر تهدید همسرش به سرخونه وزندگیش برگشته.وهمسرش مرتب تهدیدش میکنه اگه بخای طلاق بگیری عکسات رو رو میکنم آبروت رو میبرم

2738

مرتب تهدیدش میکنه که شکایتت رو میکنم .پای اون مردی رو که باهاش عکس گرفتی رو به دادگاه باز مبکنم.دوستم بخاطر این مسئله خیلی میترسه

تنها راهش اینه همه چی رو ببخشه و الفرار

خدا مرده رو دوست داشته

اینجوری مرده میتونه بدون هزارتومن پول خانومو طلاق بده چون خانوم الان متخلف اصلیه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

فک میکنم باید ثابت بشه رابطه تا چه حده خدایی نکرده به رابطه ج ن س ی رسیدن یا نه که اونم شاهد میخواد و اثباتش سخته ! یا اینکه یه دوستی و خیانت ساده " منظورم از ساده یعنی نداشتن رابطه " بوده که حکم قاضی فرق میکنه شکایت رو که حتما رسیدگی میکنن ولی باید ثابت بشه نمیدونم عکسا چقدر مدرک مهمی هستن ... دوستت خودش چی میگه؟

ای انسان ! چه چیزی تو را به پروردگار بزرگوارت مغرور کرده است ؟ انفطار آیه 6 علوم سیاسی خوان🎓
وا مگه جرمیم داره؟ وا غلط کرده شوهره مگه شهر هرته بگو هیچ غلطی نمیتونه بکنه مگه عکس گرفتنم جرمه&nbs ...

اره چرا جرم نباشه طرف ب شوهرش خیانت کرده و با اون مرده لابد رابطه عشقی یا احساسی داشته که عکس گرفته....مرده میتونه راحت شکایت کنه   

2706