2726
منم زیاد برام مهم نیست اینجا دنیای مجازیه.فقط تاپیک زدم که بگم جنگ و جدال سر همچین موضوعی اصلا جالب ...

این‌رفتار و این انتخاب و سرکار گذاشتن کلی کاربره که جالب نیست گلم😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووه الان دیدم تو استارتر اون تاپیک بودی😲😲😲خیلی کارت زشت بوده دختر همه رو به مخالفت آوردی چرا ...

من هنوزم از انتخابم پشیمون نیستم 

چون خودم اصلا تو تاپیک نگفتم بر اساس ارا 

الانم اصلا برام مهم نیست چون دیگه مسابقه نمیزارم با این اوضاع!!

بابامو در اوردن😞

آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه😁😐
خخخخ نمیدونم از تو گالریم گشتم کات کردم گذاشتم گفتم الان کلی لایک میخوره😂😂😂

😂😁😅😅😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
من هنوزم از انتخابم پشیمون نیستم  چون ودم اصلا تو تاپیک نگفتم بر اساس ارا  الانم اصلا بر ...

بابا که سهله تاپیک و قفل نکرده بودی من کل خاندان و در میاوردم با این عدالتت😠😂😂😅😂😂😅

ش ارژ خواستین بگین واستون بفرستم البته با عدالت🤘🤘

بای بای🖑🖑خوش باشید😍😍

یکی چشم رنگی میپسنده یکی مشکی یکی درشت یکی متوسط دلیل نمیشه بگیم فلانی بخاطر محبوبیتش رای اورده

من که نگفتم چشم گیسو بد بود خیلیم قشنگ بود ولی اینکه صفحه اول بود و  همه هم دوسش داریم مزید برعلت بود که رأی زیاد شد 

ولی اگه منو گیس طلا که چشم اونم واقعا زیبا بود یا خیلیای دیگه کمتر لایک خوردیم چون صفحات آخر بودیم اکثرا ندیدن

👈چرا نگران باشیم؟ شاید هرگز پیش نیاید👉
نینا جان عزیزم چشات خیلی نازه حسودیم شد ،چشای خیلیا درشته ولی چشم هرکسی این رنگی نیست😘

ممنون عزیزم نظر لطفته😙

👈چرا نگران باشیم؟ شاید هرگز پیش نیاید👉
2706