2737
2734
عنوان

دلم میخواد ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 11943 بازدید | 62 پست
عزیزم ارتباطات اجتماعیتو زیاد کن با همکاراتون سر صحبت رو باز کن با اقایون صحبت کن سرکار مطمعن باش بخ ...

خیلی اجتماعی ام

و جالب تر اینکه آقایون حتی در در مورد کیس ازدواج شون باهام صحبت میکنن!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیشه مهسا جون. اون گزینه رو میزنم انگار پست طرف کپی میشه

تائیس افسونگری بود که با افسون خود،اسکندر را وادار کرد تا پرسپولیس را به آتش بکشد ومن افسونگری هستم که روح را به آتش میکشم...یکی پس از دیگری...افسون نخواست افسونگر باشد...افسونگرش کردند... .
2731
خیلی اجتماعی ام و جالب تر اینکه آقایون حتی در در مورد کیس ازدواج شون باهام صحبت میکنن!!!!

خب پس یکم به صورتت برس از سادگی دربیای یه ضد افتابی دوتا دونه موی ابرویی بلاخره یه تغییراتی بده ساده بودنه زیاد خوب نیست

من حس میکنم خیلی ذاتیه این جذب کردن اقایون. ب نظرم اصلن ربطی به اداب معاشرتو حتی ارایش کردنو این چیزا هم نداره. 😑

تائیس افسونگری بود که با افسون خود،اسکندر را وادار کرد تا پرسپولیس را به آتش بکشد ومن افسونگری هستم که روح را به آتش میکشم...یکی پس از دیگری...افسون نخواست افسونگر باشد...افسونگرش کردند... .

ب نظرم اون ترسه هم خیلی مهمه. چون شما دکتری داری و مزیت هایی که گفتی اقایون پیش خودشون حساب کتاب میکنن که خیلی تحصیلاتش بالاست و... بیشتر ددس دارن همسرشون سطحش پایین تر باشه

2738

به انتظار خواستگار و موقهیت نشین خانوم گل. خودت برای خودت موقعیت درست کن.

حتی شده تو سایتهای همسریابی عضو شو و سعی کن چندتا قرار بزاری و آشنا شی.

تو این محیط البته ممکنه دروغگو هم زیاد باشه یا قصدی غیر از ازدواج داشته باشن. خودت باید زرنگ باشی و الکی گول نخوری و از اول بگی که قصدت فقط آشنایی برای ازدواجه و حداکثر دو تا سه جلسه حضوری اونم مثلا تو یک هتل قرار بزاری خیلی باکلاس. و بگی در صورت تمایل به ادامه باید از طریق خانواده وارد بشن تا الکی کسی مزاحمت نشه.

من خودم از طریق همین سایتها با همسرم آشنا شدم و خیلی راضیم.

فکر نکنی آدمی که سرش به تنش بیارزه اونجا پیدا نمیشه. اتفاقا بعضی ها خیلی موقعیتهای خوبی دارن و اونها هم مثل شما نتونستن مورد مناسبشونو پیدا کنن واسه همین متوسل به دنیای مجازی شدن تا با طیف گسترده تری از ادمها بتونن آشنا بشن.

یک توصیه دیگه ام میکنم اونم اینه که اگر آقایی بود که متارکه کرده بود یا همسرش فوت شده بود اما بچه نداشت رو هم در نظر بگیری. اینجور افراد تجربه بیستری دارن و پایبندتر به زندگی هستن. بی دلیل ردشون نکنی. الان متاسفانه طلاق زیاد شده و اینطور افراد هم تعدادشون کم نیست. ممکنه خیلی ادم خوبی باشه و بدشانسی آورده باشه.

امیدوارم بزودی خبر ازدواجتو بزنی

هانیه جان میشه بگی کدوم سایت همسریابی؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
همون درسته برای خودت کپی نشون میده برای ما اکی هست

سلام یه پیشنهاد خوب

تو دانشگاه ببین آدم مناسبی هست، کسیکه بخوره بهت‌،خوب باشه

بعد برو ب یکی از اساتید سن دار تر بگو ، که برن ازتو برای طرف تعریف کنن و کم کم اکی کنن قضیه رو

این ترفند بعضیاس

راسی خیلی درکت کردم، اینکه امتیازهات سدت شده    

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 
به انتظار خواستگار و موقهیت نشین خانوم گل. خودت برای خودت موقعیت درست کن. حتی شده تو سایتهای همسریا ...

اگه اینجا عضو شدید دقیقا بنویسید چطور آدمی هستید

و میخاید طرفتون چطور باشه، خصوصیاتش چی باشه

اینجوری کمتر وقتتون هدرمیره و زودتر نتیجه میگیرید.

دقیق همه خاسته ها بیان شه، و حالا عکس هم خاستید ببینید

از ظاهر و خانواده و محل سکونت و شغل و تحصیلات و تدین او هم کامل مطمن شید.

البته گزینه دیگه مراجعه ب معرفهای ازدواجه، همینجا میشناسن برخی

بعدم حضور در سمینارهای همسریابی، فکرمیکنم مجله موفقیت داره

مثلا همایش صندلی های سپید

پیوند نیک

اینارو سرچ کنید، خیلی مراقب باشید و خوب افراد رو بشناسید

حق یارتون

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 

مستقل شو ولی بدون ازدواج

آقا بالاسر میخوای چیکار آخه

لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرش را هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسي رقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم
2706