2733
2734

ما یدونه دختر داریم تو کلاس خیلی دختر ساده و خجالتییییییی بعد ی روز این خانوم دیر اومد کلاس جا نبود رفت ردیف دوم پیش یکی از پسرا نشست محبور شد اقا کلاسم صبح بود همه خوابالو ما هم ردیف پشت این دختر نشسته بودیم ی دفعه دیدم این پسره نگو خوابش میبره غیر ارادی سرشو میزاره شونه این دختر این دختر هم صداش در نمیاد اروم سر پسر رو میزاره رو صندلی خودش بعد دوباره از اول این حرکت ها تکرار میشه وای 😂بعد استاد فهمید گف دخترم چیکار میکنی 

دخترم گف من کاری نمیکنم اون میکنه(منظور پسره)

پسر هم گف کوووو؟؟من نمیکنم😂😂وای دخترههه سرخ شده بود

چه خوبه که همیشه پیشمی محمدم😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
ما یدونه دختر داریم تو کلاس خیلی دختر ساده و خجالتییییییی بعد ی روز این خانوم دیر اومد کلاس جا نبود ...

وایییییییییی پسره ی   .............  

برای سلامتی خانوادم صلوات بفرستید لطفا  
جان من الان اين خنده دار بود؟ واقعا آخه؟ 

خنده دار نبود جالب بود ولی من خندم بگیره حتی به صدای باز و بسته شدن زییپم میخندم

2740
  خنده دار نبود جالب بود ولی من خندم بگیره حتی به صدای باز و بسته شدن زییپم میخندم

خوش به حالت. اين جوري خيلي خوبه. برعكس من خيلي آروم و جدي ام. 

اي كاش آدمي وطنش را هم چون بنفشه ها مي شد با خود ببرد هر كجا كه خواست🌺🌺

تو دوران دانشجویی جناغ شکستیم با ده تا از بچه ها 

شرطو  تایین کردیم از توالت شوری و واکس زدن کفش استادا شما بگیر تا تهدید بمب گذاری و نامه عاشقانه به مدیر دانشگاه با اسم و امضا منم گفتم بریم سر چارراه نزدیک دانشگاه گل بفروشه هر کی باخت

یه ترم دقیق رو شرط بودیم 

وای هیچکس هیچی از اونیکی نمیگرفت

همه دانشگاه میدونستن دیگه

فکر کن وسط کلاس یه هو یکی میگه یادم😂😂😂

گذشت تا رسید به امتحان ترم حسابداری صنعتی داشتیم من دیر بیدارشده بودم تو ماشین به مقنعم نگاه کردم دیدم برعکسه اونو درست کردم انقدر حول بودم

رسیدم دانشگاه تند تند دوییدم سمت سالن امتحان حراستم میگفت بدو بیا الان درو میبندم اونموقع که مثل الان نبود ۸ امتحان شروع بشه یارو تازه ۸ونیم بره

آقا من نشستم سر صندلی یهو محکم زدم تو پیشونیم خودکارمو از کیفم برنداشته بودم 

گفتم بچه ها کی خودکار داره 

یکی خودکار دارد

تا گرفتم 

یهو داد زد 

داداااااا 

یااادم تووو را فراموووووشششش

من اینشکلی بودم😨😨😨😨

دوستم این شکلی😎😎😎

کل سالن امتحان ۶۰ نفر بود اینشکلی🤣🤣🤣🤣🤣با جیغ و دست 

هیچی دیگه با اجازتون همون بعد از ظهر به اتفاق دوستان و خواهرای دوستان نزدیک ۱۷ نفر آدم رفتیم سر چارراه گل فروختم 

وای با چه وضعیتی وسط چارراه آقا گل بدم 

خانوم گل بدم بودم

اونا هم با گل فروشا بهم میخندیدن

جالبش اینکه الان خونم دم همون چارراست که البته الان دیگه چهار راه نیست

همیشه به خیابون نگاه میکنم یاد اونروز میوفتم😊😊😊😊😊

اوووووووه جقدر تایپ کردم

ی کلاس داشتیم برا ما ساعت 4بود رفتیم هممون دختر بودیم 

استهد ی خانوم جووون بود توضیح میداد همه بی حال اصلا انگار تو کلاس نیستن .یهو ماژیک پرت کرد طرف بچها گف برا کی خوضیح میدم چرا حواستون نیس؟؟منه خودشیرین گفتم استاد من بگم گفتم استاد کلاس پسر نداره برا همین 😋عصبانی شد گف تشریف ببرین بیرون ساعت بعد پسراتونم هستن 

ترم اولی بودم شیطونی دبیرستان از سرم نیفتاده بود😂

👈یکی از آرزوهام اینه که دوربین و آیینهی خونمون به توافق برسن ک من دقیقا چ شکلیم  👉  
خوش به حالت. اين جوري خيلي خوبه. برعكس من خيلي آروم و جدي ام. 

من بعضی اوقات به صدای فندک شوهرمم میخندممممممم

ای من خیلی خلممممممممم 

خل خوبیممممممم

کسی یه مقدار خلیی اضافی نمیخواددددددددد  

2706