2410
2553
عنوان

کیا حجاب سرکارشون خیلی با بیرون فرق داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2350 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه بامزه  چرا استیناتون بالاس 😂

خب چون تو اتاق عمل باید دست ها رو به شیوه استریل شست

من خودم بیرون چادری ام

تو اتاق عمل مانتویی باید باشیم😀

💟تو بد هم بشی معنای بدی واسم عوض میشه💟
2720

من توخونه بسیارباحجابم وچادرازسرم جدانمیشه اما چون نمیخوام قضاوت بشم وریانباشه غیرواون اصلا شال وروسری هم استفاده نمیکنم البته اگه بشه😁😁

اونی که میگه خواستن توانستن است یا ساقیش خوبه یاپارتیش والاااا😕

وا چرا ریا باشه

من مدرسم تو محل کار با مقنعه م موهام اصلا پیدانیست خودم اینطور راحتترم چون بچه ها خیلی مسخره میکنن دست میندازن اگه رنگ موت فلان باشه مدل موت چه میدونم طبق مد نباشه چون کلا من ساده میگردم

بیرون مانتو شال تیپ اسپرت موهامم کمی بیرونه نه با مدل خاصی

ارایشمم هردوجا یکیه دقیقا

ضدافتاب رژ ریمل

بنظرم کسی که ادعاش میشه که حجاب خوبه و همه جا حجاب باید داشت اگه تیپ بیرونش تفاوت داشته باشه میشه ریا

وگرنه بنظرم همه تیپ محل کارشون ساده تر رسمی تر و پوشیده تره و این یعنی شعور نه ریا

به نظر من تو جامعه ای ک حجاب اجباریه این ریاکاری حساب نمیشه اوناییم ک شما دیدین اونا هم مثل ما درس خوندن زحمت کشیدن بیکار بودن به ده نفر سپردن تا اون کار براشون جور شده تو موقعیتی نبودن ک بخوان ردش کنن ولی اینکه بخوان ادا در بیارن و پوششی رو تبلیغ کنن ک خودشون قلبا تابعش نیستن این دیگه میشه ریاکاری

2714
چند روز پیش شهرداری کار داشتم  دیدم خانوماشونخیلیاشون ناخن کاشته آرایش حسابی  خیلی برام ...

شهرداری یه ارگان خصوصیه تو پوشش خیلی سختگیر نیستن ولی استانداری دولتیه خیلی سختگیرن

خوب جای دولتی کار کردن همینه ادم مجبوره حجابش کامل.و بدون ارایش باشه چه ریاکاری؟ اگر بیاد ادا در بیاره بگه من با حجابم و  ... اره میشه ریا وگرنه که مجبوره نمیشه که کار نکنه اون عزیزی که محل کارشم تیپش مثل بیرونشه خوب حتما جای خصوصی کار میکنه بعدشم  تیپ محل کار مهمونی دانشگاه و ... باید متفاوت باشه 

آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟💖😇😍💝                                                 
همسر من یه همکار خانوم داشت این جوری بود . تو محل کار محجبه و بیرون بی حجاب و ناخن پا لاک زده و ... ...

اون اقایون کارشون خیلی زشته اگر. زن بودن تو این جامعه مجبور به حجاب بهشون میگفتم کار خودشون خاله زنک بازی و غیبته و بسیار چیپ و سطح پایین

آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟💖😇😍💝                                                 

خیلی تایپ کردم بفرستم ولی پشیمون شدم در کل ب نظر من ریا کاری نیست شاید بنا بر شرایط چادر سر میکنن یا مانتو میپوشن و نمیتونن فقط اون چیزی ک دلشون میخوادو بپوشن

همین الان دقیقا تو همین لحظه یه نفر تو دنیا هست که داره دست نیافتنی‌ترین آرزوی مارو زندگی میکنه!!