2733
2739
عنوان

کیا حجاب سرکارشون خیلی با بیرون فرق داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2368 بازدید | 58 پست

واسه من فرقی نمی کنه 

محل کارم آرایش و مو همون بود 

فقط شلوار جین نمیپوشیدم 

و اگه آستین مانتو کوتاه بود ساق دست استفاده میکردم

ولی یه همکلاسی تو دانشگاه داشتم که با چادر و محجب میومد 

ولی تیپ بیرونش 😑

شمایی که داری امضای منو میخونی  بله با شمام   امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سرکار آرایش ندارم و معمولی ام چون هم محیطش کاریه و رسمیه هم آرایش هر روز پوست رو داغون میکنه. ولی جاهای دیگه هم تیپم خیلی بهتره هم آرایش مدل مو. بلاخره هر محیط لباس و ظاهر متناسب خودش رو میخواد

والا پدرم تو دادگاه یه منشی داره فقط دماغش معلومه یه بار تو پارک دیدیمش با مانتو جلوز باز و تاپ بالای ناف  دیگه نمیدونم اسمش چیه ریاکاری یا مصلحت اما میدونم این سکلی تو ساختمون دادگستری راه نمیدنش  

دکتر مهدیس  به اتاق عمل  دختر من رو صدا میکنن
2731
خب تو سرکار به همه گیر بده بکه حجابتو رعایت کن بعد بیاد بیرون آزاد بچرخه ضایع نیست هست دیکه 😄😄😄😄 ...

چرا خدایی ضایع اس

من اون جنبه که ایا این کار هم از مصادیق ریاکاری هست یا نه برام سوال بود خواستم نظر شماها رو بدونم 

ب نظرم اگه بین حجاب  و برخورد سرکار و حجاب بیرون خیلی فرق داشته باشه درست نیس... 

مگه اینکه محل کار فرم و پوشش خاصی داشته باشه

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

من موقعیت کاری توی

Press tv رو بخاطر همینکه مجبور بودم ظاهرمو مطابق میل اونا کنم رد کردم.وجدانم راحته حداقل . با اینکه سرکوفت زیاد شنیدم و سختیهای مالی زیاد کشیدم.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

همسر من یه همکار خانوم داشت این جوری بود . تو محل کار محجبه و بیرون بی حجاب و ناخن پا لاک زده و ... چون خیلیا بیرون با این تیپ دیده بودنش و تعجب کرده بودن سوژه ای شده بود و تو جمعهای خانوادگی یه جورایی آقایان همکارش مسخرش میکردن و می خندیدن

2740

نه عزیزم ریا نیست.

در صورتیکه بر اساس اصول اخلاقیت باشه.

تو خود انگلستان و آمریکا هم همینطوره.

بعضی از دانشگاههای انگلیس اجازه پوشیدن دامن کوتاه نداری.

یا ماکروسافت فقط باید با کت و شلوار وارد بشی.

و قطعا ارایش و پوشش محیط کار با مهمانی با ورزش متفاوته.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

یه اداره دولتی کار میکردم(نپرسید) که خیلی رو حجاب حساس بودن چادراجباری بود رییسمونم روحانی بود شلوار جین و ارایش هم ممنوع بود منم طبق عرف اونجا لباس میپوشبدم و بالطبع پوششم با جاهای دیگه متفاوت بود

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

ما خودمون حراست محل کارمون چندتا خانوم هستن چادری خفن 

ولی شنیدم تیپ بیرونشون تو مایه های مانتوهایی مثل پیراهن مردونه و شاله 

یکی از همکارام دیده بود بهم گفت 

یادمه یه بار از طرف محل کار برده بودنمون پارک بانوان 

یکی برگشت گفت کاش میشد اینجوری تو هیابون رفت 

بعد همون حراستیه برگشت گفت نه وای ما مسلمانیم و ....

اونقدر عقم گرفت از این حرف تبلیغاتیش 

حرفش به ذات بد نبود اگر خودش معتقد بود ولی چون میدونستم خودش اونطور نیست بدم اومد

من موقعیت کاری توی Press tv رو بخاطر همینکه مجبور بودم ظاهرمو مطابق میل اونا کنم رد کردم.وجدانم راح ...

Woooooww 😆😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
پریس چرا میشه  منظور حد حجاب هست  نه اینکه دقیقا یک لباس روبپوشی ولی حد حجاب میتونه یکسا ...

نه عزیزم حد حجابم نمیشه ، من اکثرا مانتو مشکی ميپوشم محل کارم، اول تابستون خب چون هوا گرم میشه یه مانتو کرم پوشیدم که قد و همه چيش مث بقیه مانتو های اداريمه، فقط رنگش روشن بود،رييسمون تذکر داد، و من اجبارا اون مانتو رو نپوشیدم، البته بماند که چون آدم لجبازیم الان مانتو جلو باز ميپوشم فقط رنگش مشکیه  

ما خودمون حراست محل کارمون چندتا خانوم هستن چادری خفن  ولی شنیدم تیپ بیرونشون تو مایه های مانت ...

کارمندای معمولی شاید ولی حراستیا دیگه بعید میدونم اینطور باشن . مطمینی و خودت دیده بودی ؟ 

2706