2733
2739

ليزر كن

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دوستان من موهاى دست و پام نازكه و تغريباً كمه ولى ريشه هاش درشته موقع اپلاسيون هم خيلى درد ميگيره همم تا چند روز جاش قرمز ميمونه ژيلت هم تا دو روز در مياد زياد هم پشت سر هم استفاده ميكنم هم پوستم قرمز ميپاشه و لكه ميشه چيزى نيست ريشه ى موها رو ضعيف كنه دردش كم شه مثل روغن مورچه يا هر چى

2738

من موهام بطور ذاتی بور هستند و تو چشم نمیزنن و خیلی کم مو هستم خوشبختانه.ولی چون میدونم شوهرم صاف دوسداره اصلا تا حالا یبارم نذاشتم منو با مو ببینه.

من روشم اپیلیدیه.ماهی یبار کل بدنم رو اپیلیدی میکنم و تمام! 

البته اینم بگم که ببخشیدا واسه خط مایو اپیلیدی جواب نداد و زیرپوستی میکرد موهارو، واسه همین رفتم لیزر و واقعا خیلی راحت شدم.به جز خط مایوبقیه جاهام رو اپیلیدی میکنم و جوری شده که حتی با دست هم کنده میشه موهام از بس ریشه شون ضعیف شده!

احتمالا هم کلا برم لیزر.

فقط خانمها هر روشی استفاده میکنید، سراغ ژیلت و تیغ نرید که هم پوست رو سیاه میکنه و هم ضخیم.