2726
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وسونو بیایید باهم باشیم.

| مشاهده متن کامل بحث + 1239413 بازدید | 137083 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بانو الان داخل یه کانال خوندم کسایی که از داروی محرک تخمک گذاری استفاده میکنن کیت به طور کاذب مثبت م ...

بله عزیزم داروهای هورمونی توی کیت تاثیر دارن .من گفتم دیگه.

بهتره با کیت سونو هم رفته بشه.ولی برای من همیشه کیت وسونوم هماهنگ بوده خداروشکر حتی اگه داروهم بخورم.خیلی چیزای دیگه رو کیت تاثیر میزاره

بچه های تاپیکم خیلی دوستتون دارم😍😍😍😍انشاله ب ارزوهای قشنگتون برسید😘😘😘😘
ای جونم مبارکشون باشه...جنسیت بچه ی گل یخ و مامانای دیگ معلوم نشد؟

ن هنوز معلوم نیست

منم دوس دارم شرکت کنم...امکانش هس؟چه جوری هس اصلا ختمتون؟

هرروز ب نیت ی نفر۱۰۰تاصلوات میفرستیم ۱۲نفر تاحالا فرستاده شده با امروز۱۳نفر اگه میخای بفرستی اول باید ب نیت ۱۳نفرصلوات بفرستی بقیه رو از فردا روزی ۱۰۰تا.تاشب باید۱۳۰۰تاصلوات بفرستی.اگه میخای اسمتو وارد کنم گلم

منم ميخواستم بپرسم راستي بانو جان توضيح ميدي؟

هرروز ب نیت ی نفر۱۰۰تاصلوات میفرستیم ۱۲نفر تاحالا فرستاده شده با امروز۱۳نفر اگه میخای بفرستی اول باید ب نیت ۱۳نفرصلوات بفرستی بقیه رو از فردا روزی ۱۰۰تا.تاشب باید۱۳۰۰تاصلوات بفرستی.اگه میخای اسمتو وارد کنم گلم

هرروز ب نیت ی نفر۱۰۰تاصلوات میفرستیم ۱۲نفر تاحالا فرستاده شده با امروز۱۳نفر اگه میخای بفرستی اول بای ...

بانو جون میشه کسی کمکم کنه؟مثلا این هزاروسیصدتارو با مامانم بفرستم؟آخه دارم میرم خرید بعید میدونم بتونم هزاروسیصدتا بفرستم تا آخرشب

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
اره واقعا رژيمش پر خرجه😋😋

کیانا جون شما تو رژیمت برا خودتم معجون داری؟باشیر میخوری؟آخه من فقط برا خودم یک چهارم لیوان شیر میریزم بعد یک موز با چهارتاخرما و ده دوازده تا بادوم هندی و همینقد گردو و همینقدم پسته و بادوم زمینی و کنجد و قوتو....اما شوهرم تقریبا یک لیوان شیر میریزه....تازه ما نتونستیم نارگیل پیدا کنیم و همینطور آناناس...توت فرنگی و کنگر و ریواس و زردآلوهم که فصلش گذشته😞😞😞

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
بانو جون میشه کسی کمکم کنه؟مثلا این هزاروسیصدتارو با مامانم بفرستم؟آخه دارم میرم خرید بعید میدونم بت ...

چرا نشه عزیزم میشه😁

خدایا ، کمک کن دیرتر برنجم ، زودتر ببخشم ، کمتر قضاوت کنم و بیشتر فرصت دهم . . .
2706