2733
2734

سلام خانوما کسی هست که بره کلاس بارداری..من تاحالا نرفتم امروز بهم زنگ زدن که کلاس هست دلم میخواد برم.میخاستم بدونم اونجا چیکارمیکنن چی میگن؟؟لازمه لباستو دربیاری ورزشی چیزی....!؟!راهنمایم کنین

سلام

من میرم، ممکنه جاهای مختلف فرق داشته باشه یک مقدار با هم ولی در کل کلاسی که من میرم 8 جلسه ست

توی این جلسه ها، اول یک سری موارد که در خصوص تغذیه باید رعایت بشه رو گفتن، یک جلسه در مورد علائم طبیعی و بی خطر و علائم قابل توجه و هشدار دهنده در طول بارداری صحبت کردن

در مورد مزایا و معایب زایمان طبیعی و سزارین 

مراحل زایمان و راه کارهای کاهش درد 

مراقبت های بعد از زایمان و دوران نقاهت

یک جلسه هم در مورد نحوه شیردهی و .... توی این جلسات صحبت میشه

انتهای هر جلسه هم نیم ساعت نرمش ها و تمرین های ورزشی سبکی که توی بارداری میشه انجام داد و مفیده رو آموزش میدن

در مورد لباس و ورزش هم، همون طور که گفتم انتهای هر جلسه نیم ساعت تمرین های ورزشی داره که البته چون نرمش های سبک هست با مانتو روسری هم میشه انجام داد ولی خب کلاس فقط خانم ها هستن و هرکسی میتونه برای این که راحت تر باشه مانتو روسریش رو در بیاره   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘