2737
2734
عنوان

هستى ام .عروسى مختلط

| مشاهده متن کامل بحث + 5764 بازدید | 186 پست
ما خانواده مذهبى هستيم.واقعا مسخره نيس من برم با چادر رنگى يه گوشه بشينم؟؟؟؟نرم بهتر نىس؟

خوب معمولا کسایی مثل تو چادر نمیپوشن تو این مراسم. مانتوهای مجلسی کارشده و پوشیده یا کت و دامن پوشیده میپوشن و سرجاشون میشینن و اهل رقص هم نیستن. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

ما مشروب به صورت علنی نداشتیم ولی یه سری از آقایون خورده بودن.پذیراییم با 3 نوع شربت و شیرینی ومیوه و نسکافه چون هوا سرد بود.بعدشم که شام بود دیگه.

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خوشم نمیاد اول زندگی با گناه شروع بشه عروسی مختلطو اصلا دوست ندارم البته هر کسی یه اعتقادی داره

من واقعا عذابه برام....همسرم مخالفه رفتنمونه.خودم هم....اما مراسم برادرمه....عقايدم مهمتره از برادرم....

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....

بستگی به نسبتتون با عروس داماد داره اگه نزدیکید که ناراحت میشن نری و مجبوری بری ولی حالا که مذهبی هستی لباس پوشیده بپوش اینطوری ام نیست که همه باز بپوشن اگرم نسبت دور دارید و ناراحت نمیشن کلا نرو

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...

به نظر من که خودت معذب میشی با چادر بری یه گوشه بشینی...

بله توی عروسی غیر مختلط خانوما میرقصن و تقریبا همون کارایی که تو عروسی مختلط انجام میشه انجام میدن با این تفاوت که مردا نیستن. 

2738
ما خانواده مذهبى هستيم.واقعا مسخره نيس من برم با چادر رنگى يه گوشه بشينم؟؟؟؟نرم بهتر نىس؟

عزیزم چرا با چادر؟ 

یه مانتوی شیک بپوش یا کت و دامن.یه لباسی که مناسب عروسی باشه.یه شال بلند و شیک هم بنداز .تو خانواده ماهم اونایی که مذهبین میان ولی خیلی شیک میان.

عروسی برادرتون دسته خودتونه خوب

من فکر کردم فامیل دوری چیزیه

چه جوریه شما خانوادگی مذهبی اونوقت برادرتون عروسی مختلط میگیره؟؟؟

یعنی فقط ایشون تو خانوادتون مذهبی نیست

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎

اهان...   خب نظری ندارم.  

من به همسرم اجازه نمیدم برای من تصمیم بگیره مراسم خانوادمو برم یا نه.. ولی اگر شما باهاش هم عقیده ای کاری که فکر میکنی بهتره را انجام بده.

خوشبخت بشن برادرت.   

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2706