2737
2734
عنوان

هستى ام .عروسى مختلط

| مشاهده متن کامل بحث + 5764 بازدید | 186 پست

یعنی تو عمرت مهمونی مختلط نرفتی؟   البته منم مهمونی جدا نرفتم.. فقط یه بار رفتیم پاتختی زنانه بود.

مهمونی معمولیه دیگه... لباس شب میپوشن... اگر منظورت از سرو  سرو مشروبه بستگی به خانواده ها داره. خیلی ها مشروب میدن خیلی ها هم نه. 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد

بعضی از عروسیهای ما مختلطته تو باغ های طرف دوکوهک و یا قصرودشت.

خب هرخانواده سر یه میز میشینیم بعدم همه میرن وسط با جفتشون میرقصن دیگه.

دقیقا چجور راهنمایی میخوای؟

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عروسی ما، مختلط بود.تو باغ. هیچی!باغ تزیین میشه و همه وسایل پذیرایی اماده میشه مهمونا میان.خانمها ت ...

ما خانواده مذهبى هستيم.واقعا مسخره نيس من برم با چادر رنگى يه گوشه بشينم؟؟؟؟نرم بهتر نىس؟

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....
2728
چى داره؟زنا بى حجابن؟مثل مجلس زنونن؟چيزى هم مى خورن؟

هر کسی بنا به نوع اعتقادش و فرهنگش پوشش خودش رو داره. یکی با حجاب یکی بدون حجاب و با لباس مهمونی

اگه اهل مشروب باشن که معمولا خانما تو مراسم اهلش نیستن ؛ تو ملا عام سرو نمیشه یه گوشه ای رو برای سرو مشروب در نظر میگیرن. 

تو هر میزی هم کل خانواده کنار هم میشینن و جدا از هم نیستن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
چى داره؟زنا بى حجابن؟مثل مجلس زنونن؟چيزى هم مى خورن؟

دیگه هرکی هرجور دوس داررره میپوشه من معمولا کت وشلوار میپوشم که پوشیده باشه موهامم بازه مشکلی هم نیست البته به جنبه هم بستگی داررره 

کسایی هم بودن ودیدم که بی جنبه بازی درآوردن مثلا یه عروسی رفته بودیم عروس انقدر مشروب خورده بود روپاش نمیتونس وایسه😨😨😨

پدیرایی هم از فینگر فود ونوشیدنی وآبمیوه وسلف سرویس همه چی بوده

خدمات هم پدیرایی میکردن

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
یعنی تو عمرت مهمونی مختلط نرفتی؟   البته منم مهمونی جدا نرفتم.. فقط یه بار رفتیم پاتختی زنانه ب ...

نه نرفتم....

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....
2738

نه میتونی بری بشینی دیگه.. مگه تو عروسی غیر مختلط کار دیگه ای هم میشه کرد؟ مثل همون رفتار کن... 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
ما خانواده مذهبى هستيم.واقعا مسخره نيس من برم با چادر رنگى يه گوشه بشينم؟؟؟؟نرم بهتر نىس؟

بستگی به خودت داره منم عمم مذهبی بود یه گوشه نشست با چادر درستع مختلطه اما ممکنه جند نفری هم که معتقدن  روسری سرشون باشه

2706