2737
2739
عنوان

هستى ام .عروسى مختلط

5764 بازدید | 186 پست

دوستان کسى مى دونه عروسى مختلط تو شيراز باغ دور از شهر چجورياس؟قبلا يکى دو تا از دوستان راهنمايى کردن خواستم کاملتر بدونم.کلا عروسى مختلط چجوريه؟ممنون.

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....

من با شیراز آشنایی ندارم .ولی تو عروسی مختلط اگه مهمون کم باشه عالیه ولی مهمون زیاد و نمیشه جمع و جور کرد.

من شک ندارم یکی هست که تو خواب از ما کار میکشه! وگرنه این حجم از خستگی اول صبح غیر عادی😩😩😩😩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زنو مرد میریزن وسط میرقصن

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
2728

عروسی مختلط مهمونی عروسی هست که مهمانها متشکل از زن و مرد هستن. 

از اون سوالها بود ها   

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
من با شیراز آشنایی ندارم .ولی تو عروسی مختلط اگه مهمون کم باشه عالیه ولی مهمون زیاد و نمیشه جمع و جو ...

کلا چى داره؟رقص؟سرو؟

2738

شیراز فرق داره با شهر دیگه؟ من تاحالا عروسی جدا نرفتم همشون مختلط بوده. حالا سوالت دقیقا چیه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

عروسی ما، مختلط بود.تو باغ.

هیچی!باغ تزیین میشه و همه وسایل پذیرایی اماده میشه مهمونا میان.خانمها تو اتاق لباسشون رو عوض میکنند.مردها با کت شلوار کراوات اکثرا، زنا هم لباس شب بلند و شیک.دیجی هم اهنگ با صدای بلند میزنه.مراسم پذیرایی و رقص شروع میشه.هرکس با شوهرش یا برادرش و...میرقصه.اونایی که بخوان پیک میزنن، و و و

عروس داماد هم از وسط مهمونا رد میشن و میرن تو جایگاهشون میشینن.خیلی شیک و مجلسی.موقع رقصم همونجا رقصیدیم ما.بعصیا بین مهمونا میرسن ولی ما همونجا موندیم.

نمیدونم دقیقا درمورد چی مهمونی سوال کرده بودی ولی من یه روال کلی گفتم.احتمالا هم خودت میدونسی.حالا باز سوال جزئی تر داشتی درخدمتم

به من که تو عروسی مختلط بیشتر خوش میگذره چون همش با همسرمم باهم میرفصیم خیلی کیف میده

رقص و همه چی هست دیگه

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
شیراز فرق داره با شهر دیگه؟ من تاحالا عروسی جدا نرفتم همشون مختلط بوده. حالا سوالت دقیقا چیه

زنا مثل مجلس زنونه لباس مى پوشن؟چيزى مى خورن؟

2706