2737
2739
عنوان

مهدیِ مامان😁

290 بازدید | 9 پست

سلام بچها من نامزدم

دیشب خواب دیدم که منو همسرم رفتیم شهرِ من.اخه بخاطر ازدواج تو شهر دیگه از خانوادم دورم.

بعد دیدم که به طور غیر منتظره به عروسی یکی از اقوام مامانم دعوت شدم.

همسرم ظاهرا دعوت نیست.

تو خواب من پسر دار بودم! 

و یه پسر حدود یک و نیم سال داشتم که اسمش مهدی بود!!

دو سه ساعت مونده بود به عروسی.همسرم رفته بود بیرون چون همه زنا داشتن اماده میشدن برای عروسی..

خواستم از پله ها برم بالا دیدم زنداییم رو پله نشسته میگه بچتو بده بمن..

پسرمو گرفت و پسرم گفت نمیخوااام من مامانمو میخوام! و من بغلش کردم و بازوم رو بووووس کرد.

بعد رفتیم بالا دیدم عه پسرم تاپ و شلوارک خونگی تنشه و هیچی از تهران براش نیاوردیم که برای عروسی بپوشه..

خواستم دنبال همسرم بگردم که بگم بریم یه لباس براش بخریم که از خواب بیدار شدم..

تو خواب چند بار گفتم پسرررم؟؟  پسررر گلم؟؟  نمیدونید چه حس خوبی داشت انگار واقعا مادر بودم.

همسرم که صبح زنگ زد براش تعریف کردم،  بهم میگه توخواب منو بیشتر دوست داشتی یا بچه رو😧😧😧😂😂😂😂😂

خواستم بپرسم شما نمیدونید که چرا اسم بچه مهدی بود؟ 

چرا پسر دار شدم؟  یعنی نشونه ی اینه که من دختر دار میشم؟  اخه میگن خواب پسر بچه نشونه ی دختردار شدنه..

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

منم یه بار خواب اینجوری دیدم خیلی حس قشنگیه مادر بودن آدم بیدار میشع میخوره تو ذوقش😣😣😣😣🤕

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
منم یه بار خواب اینجوری دیدم خیلی حس قشنگیه مادر بودن آدم بیدار میشع میخوره تو ذوقش😣😣😣😣🤕

دقیقا..دوست داشتم بخوابم دوباره خوابشو ببینم😫

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بارها تو خواب دیدم مادرم، خیلی حس قشنگیه.

مادرای مهربون،لطفا شکرگزار این نعمت الهی باشید، واقعا حس خوبیه. 

این نعمتو برا همه ی دخترا ارزو میکنم

ان شالله شما هم صاحب اولاد سالم و صالح میشید 

2731
منم بارها تو خواب دیدم مادرم، خیلی حس قشنگیه. مادرای مهربون،لطفا شکرگزار این نعمت الهی  ...

ممنونم ازت عزیزدلم.قربونت برم❤️❤️

قبل از مادرشدن خوابش حس قشنگیه.خیلی شیرینه

😍😍

2738
منو که خدا در این حد لایق ندونسته که حداقل خوابشو ببینم😣

عزیزم..ایشاالله به زودی مامان یه نینی خوشگللل میشی..ناراحت نباش ❤️💖