2733
2734
عنوان

امان از دست این ادمهای بی فکر

328 بازدید | 16 پست

بچه ها من همونی هستم که ماددشوهرم اساسکشی داشتو هی مرفتن میومدن بالاخره امروز تموم میشه و بارشونو میارن .قبلا هم گفتم که ما دوسال اونجا خونشون زندگی کردیم بماند تمام خرجای خونه به عهده شوهرم بود عروسی و اینا که هیچی دریغ ازیه ریال کمک .عرضم اینه که من یه پرده خونه مادرشوهرم داشتم ازین پرده های لور دراپه که جم میشه والا ارزونم نخریده بود مادرم و کلی گشتیم تا قشنگشو پیدا کردیم حالا خونه مادرشوهرم هنوز وصله یه بار پرسید میخوای بهت میدم گفتم حالا باشه فعلا اگه نیاز داری که ای کاش نمیگعتم و تورو دربایستی نمیموندم.حالا به نظدتون چطورب پردرو پس بگیرم اگه انقد پرو نبودن به خدا برا من مسعله ای نبود ولی کمک نمیکنن هیچ رو هم دارن .اون از کابینتایی که شوهرم درست کرد و حالا برش داشتن که ببرن ویلا شمالشون و 5 میلیون پول کابینت دادن بعدش گذاشتن دیروزم مادرش به شوهرم میگه چرا لوستر انقد کوچیک گرفتی بزرگتر میگرفتی فلانی .اخه نه که همه ی خرجاشونو خودشون دادن!!!!!خوب خیلی ناراحتی برو بزورگشو بگیر.اخه لوسترو میل پرده و چراعای هالوژن دونه ای 40 هزار تومنو که دیگه نیاوردیم همونجا موند خونشون .حالا بچه ها جای من بودید مطرح میکردید پردرو ؟به شوهرمم بگم مطمعنم میگه فدای سرم و یه چیزی هم طلبکار میشم چون اخلاقشو میدونم.

خدا و دیگر هیچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گفتمش نقاش را نقشی بکش از جاریم

بی شرف عکس هیولا در دل صحرا کشید 😁

گفتمش‌ نقشی ز خواهرشوهرم ترسیم کن

عکس گرگی با نقاب بره ای زیبا کشید 😁

گفتم از فامیل شوهر بر ورق نقشی بزن

دسته ای کوسه میان بستر دریا کشید 😁

گفتم امشب خانه ی اقوام شوهر دعوتم

در میان خارها شاخه گلی تنها کشید 😁

گفتمش من یکه و آنها همه پشت همند

نخبه ای را در میان جمله اسکل ها کشید 😁

گفتم از اوصاف مادرشوهران چیزی بگو

جام زهر آوردو نالان دست از این دنیا کشید  😁😁😁😁

لینک join👇

https://telegram.me/joinchat/AAAAADu3LmDPiwJawV96eQ

😎Ich bin optimistisch für die Zukunft

سه سال پیش 700 تومن پولشو دادم .باشه گذشتیم بهشون رو دادم؟مثلا چیکار شما میکنی درو روشون باز نمیک؟یا با ادب جلوشون حرفدزدم ینی رو دادم پرو و دریده باشم که شوهرم درسته قورتم میده و پرونده طلاقمو میده دستم من نمیدونم رو دادن ینی چی بعضیا هی میگن رو نده وقتی خودشون میان میخورندمیرن میخوابن میچرن حرفای حرص دربیار میزنن که تا اونجای ادم میسوزه رو دادن چه معنی داره اونا خودشون یکم ملاحطه باید بکنن یا نه حقوق ناهی 5 میلیونو کجای جیبشون میزارن که من باید واسه ویتامین بچم که هنوز نیومده باید لنگ باشم و سه هفتس نسخش جلو چشام رژه میره و شوهرم امروز فردا میکنه چون نداره و حقوقشو ندادن گناه نکردم که بچه دار شدم شوق زنوگی داشتم 

خدا و دیگر هیچ
2738

تو خونه پدر مادرم داشتم و شکمم سیربود و هر چی خواستم و از توانشون براومده برام انجام دادنمن چشم به مال هیچ احدی ندارم ولی حق الناس محسوب میشه این چیزای ریز حتی 

واسه کسایی که الان بیشتز به حمایت مالی نیاز دارن

خدا و دیگر هیچ
سه سال پیش 700 تومن پولشو دادم .باشه گذشتیم بهشون رو دادم؟مثلا چیکار شما میکنی درو روشون باز نمیک؟یا ...

رو دادن یعنی اینکه گفت اگه میخوای بدم ببری،بگو اگه زحمتی نیست لطف میکنید،و وقتی داری اسباباتو جمع میکنی همرو با هم جمع کن و چیزی نذار بمونه که بعدا بخوای بگیری

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

عزیزم،میدونم خیلی خیلی ناراحتی و اعصابت خورده،اما خواهش میکنم کمی علامتهای نگارشی به کار ببر تا خوندن متنت برای دیگران هم راحت باشه.بیست خط نوشتی،حتی یه دونه نقطه یا ویرگول نذاشتی،واقعا خوندن متنت،سخته

تو خونه پدر مادرم داشتم و شکمم سیربود و هر چی خواستم و از توانشون براومده برام انجام دادنمن چشم به م ...

میخوای به شوهرت بگو مادرم ناراحت میشه که جهازمو نیاوردم تا خود شوهرت به مادرش بگه 

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
2706