2733
2734

ببخشید استارتر جان یه سوال داشتم

شما میدونی؟ ممکنه از علائم بارداری درد در کشاله ران باشه؟

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام گلم بله من اونسری که باردار بودم درد کشاله ران داشتم و دربارداری طبیعیه

مرسی عزیزم 

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
2728

با عرض سلام و خسته نباشید، بنا بر دلایلی، من تصمیم به فریز تخمک گرفتم. خانم دکتر مقدم ۱۷ مورد تزریق پیش از تخمک برداری تجویز فرمودند بدون ذکر ساعت تزریق و‌اهمیت این مسئله.  پس از ۱۱ روز تزریق و پرداخت بالغ بر ۳میلیون تومان هزینه، در روز تخمک برداری اهمیت دقت در زمان تزریق توسط خانم دکتر مقدم به من اعلام شد. هیچ مدرک کتبی یا نسخه دال بر زمان تزریق توسط ایشان به من داده نشد. درنتیجه کل زمان و هزینه پرداختی از بین رفت و پروسه باید از ابتدا آغاز شود. سوالات: ۱- آیا ۱۷ بار تزریق مجدد داروها تاثیر بر سلامت من خواهد داشت یا خیر؟ ۲- چه کسی مسئول این اشتباه است؟ من یا دکتر مقدم. ۳- اگر خانم دکتر مسئول هستند، چه مرجع قانونی جهت اقامه دعوی و دریافت خسارات وارده به اینجانب توصیه میشود؟  با تشکر 

2738
سلام خانمی شما باردارشدید؟؟از دکتر مقدم راضی هستید از کارشون؟

سلام عزیزم من پنج ساله که باردار نمیشم خیلی جاها دکتر رفتم تا اینکه یک ساله رفتم پیش دکتر مقدم ایشون بیماریمو تشخیص دادن که بیماریم سل رحمی بود منو به دکتر مینو محرز معرفی کردن و ایشون منو درمان کردن باعث نازاییم شده بود الانم چون یه کیست بزرگ دارم و دردش اذیتم میکنه میخوام قبل از باردارشدن جراحیش کنم تا خیالم راحت باشهدکتر بسیار باهوش و کاربلد و مهربونی هستن

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏