2726
عنوان

چه جوری اسنپ بگیرم😐کیمیا

3390 بازدید | 18 پست

برنامشو دارما چه جوریاس 😐

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  
این چیه حالا که میگی؟😂😂😂😂

آژانس ۱۰ تومنی😁😁😁😁

یه دوست پسر غیرتی بدین بهش خیانت کنم یه جوری بزنه تو دهنم پاره شه خون بیاد ازش دیه بگیرم؛میخوام دندونام رو درست کنم پول ندارم٬ بخدا مجبورم.  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول باید مبدا رو مشخص کنی بعد مقصد و خودش مراحل بعدی رو ازت میخاد

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  
2728

مبدآ را مشخص کن مقصد هم مشخص کن بعد درخواست بده شماره پلاک ماشینی ک میاد دنبالت و رنگش را بهت میگه

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

وقتی وارد میشی مبدا و مقصدتو انتخلب میکنی بعد درخواست اسنپ میزنی بعدش میاد شماره ماشین و رنگشو اسم راننده و شماره تماسش و کرایشو اینا... یا خودش میزنگه یا خودت میزنگی و هماهنگ میکنی

تلخ ترین اتفاق زندگی ام از دنیا رفتن پدرم و شیرین ترین اتفاق زندگی ام به دنیا آمدن پسرم ...

توی برنامه میری اول زده مبدا مبدا رو دقیق از روی مپ پیدا میکنی و بعد ثبتش میکنی بعدش مقصدا دقیقا همینطور بعد تایید میکنید ادرسو خودش میگرده نزدیکترین ماشین پیدا میکنه و میفرسته

این نکته رمز اگر بدانی دانی     هر چیز که در جستن آنی انی
اول باید مبدا رو مشخص کنی بعد مقصد و خودش مراحل بعدی رو ازت میخاد

آخه زنگ‌میزنه اونوچه جوریاس🤔🤔🤔

اولش که باید عضو بشی

وقتی وارد برنامه ش شدی خودشدمیره رو تقشه از رو نقشه همونجایی که میخوای ماشین بیاد تیک بزن بعد دوباره از رو تقشه مقصدتو تیک بزن بعد مینویسه هزینه ش چقدر میشه که میتونی آنلاین یا به خوده راننده پرداخت کنی

حساب کاربری هم باید بسازی البته

ساختم اونو

آخه زنگ‌میزنه اونوچه جوریاس🤔🤔🤔

شماره بهت میده دیگه،شماره راننده رو میتونی بزنگی ولی خودش میاد یا زنگ میزنه

(کسی که دوست داره،تو اوج سختی نه میره نه میذاره که بری)  دوووووستان عکس پروفایلم عکس دخترم نیست لدفا سوال نفرمایید  

مرسی دووووستان😊😊😊😉😉😉😉

2706