2737
2734
عنوان

مشکلاتم با مادرشوهر!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2760 بازدید | 169 پست
چاره اي جز اين نداري كه با زبون خوش تفهيمش كني كه زن و شوهر به مسافرت سه تايي هم نياز دارن يعني خودت ...

به خدا عید با مادرش مشهد بودیم ماه پیش تهران بودیم حالام شمال یعنی دیگه داره حالت تهوع بهم دست میده میبینمش

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
به خدا عید با مادرش مشهد بودیم ماه پیش تهران بودیم حالام شمال یعنی دیگه داره حالت تهوع بهم دست میده ...

ای خداحق داری والاچون منم شرایطم مشابهه کاملا درکت میکنم من هیچ راهی به ذهنم نمیرسه واسه نجات ازدستش

دعواکنی شوهرت میشه طرفت زندگیت ویران میشه کوتاه میای شعورش نمیرسه راحتمون بزاره هیچ راهی نیس

یاعلی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترم سه ماهشه همش میگه یکاری میکنم این پشت سرم گریه کنه نزاره برم ازخونتون!یعنی اهداف بلندمدتش توحلقمه

بخدا ماهی پنج روزتنهانیستم بقیش اون خونمونه 

اگه منع احکامی وعرفی نداشت خودش بجای من بغل پسرش میخوابید دراین حد حسادت ورقابت میکنه

یاعلی

من فقط ميدونم كه ما نميدونيم تا كي زنده هستيم پس حتي اگه همين امروز زندهايم بايد مطابق ميل خودمون زندگي كنيم بچه رو وردار بگرد خونه مادرت ،خواهرت،دوستات از تنهايي شوهرت و مادرش هم نترس از اين بدتر نميشه بچت الان تو سنيه كه اگه بيشتر باهاش باشي و محبتت بيشتر باشه وابستت ميشه.براي خودت برنامه بذار ورزش برو بچت رو هم ببر شنا برو بچت رو هم ببر،ببخش اما وقتي سرتو پايين ميندازي براي بعضي ها يعني ميتونن بزنن تو سرت  

2731
دخترم سه ماهشه همش میگه یکاری میکنم این پشت سرم گریه کنه نزاره برم ازخونتون!یعنی اهداف بلندمدتش توحل ...

عزيزم شما از الان پيشگيري كن كه مثل اين دوستمون تو دوسالگي بچت وابستش نباشه بذار بگن بدجنسه

من فقط ميدونم كه ما نميدونيم تا كي زنده هستيم پس حتي اگه همين امروز زندهايم بايد مطابق ميل خودمون زن ...

موافقم. با بچه ات تا میتونی خوش بگذرون گور بابای شوهرتو مادرش. شوهرتم وقتی ببینه زن و بچه اش بدون اون خوشن شاید به خودش بیاد. وقتی هم مادر شوهرت تورو ظالم نمایی میکنه توهم خیلی سربسته توفامیل رسواش کن. مثلا دور هم نشستید با لبخندبگو جاتون خالی ماه پیش شمال بودیم مامان و فلانی)شوهزت() که همش تو اب بودن اب بازی میکردن منم گیر بچه بودم دو ساعت بغل اب دلم ضعف رفت . یا بگو مامان انقدر لطف داره به ما میاد بچه رو بزور میبره میگه زن و شوهرید شاید بخواید تنها باشید . جلو خود مادر شوهرت هم اینا رو بگو

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 

الان از صبح سه بار مادر شوهرم زنگ زده بچه رو بفرست پایین پسرم خودش نمیره چون یه پارچه انداختم داریم با هم اشپزی وخمیربازی میکنیم وقتی به بچه ات خوش بگذره عمرا بره سرراغ اون

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2738
به خدا عید با مادرش مشهد بودیم ماه پیش تهران بودیم حالام شمال یعنی دیگه داره حالت تهوع بهم دست میده ...

به خاطر اینکه دل  مادر تنها را شاد میکنی برکت میاد خونه ات  ، این همه مسافرت میری و خوشی . . باور کن راست میگم خیرش را از این بیشتر هم میبینی بچه هات سر به راه میشند . مادربزرگ من 14 سال با ما بود مامانم همه جوره خدمتش را کرد  مامانم همش میگه اینکه شماها همگی موفق شدید ازدواج خوب شغل خوب به خاطر دعاهای مادربزرگ تان هست

آره شبایی که میادیاما اونجاییم شوهرم رابطه میخوادمیگم نه الان مانانت ازراه میرسه دیگه چندباراذیتس کر ...

وا اینا کی هستن 

به شوهرت بگو تو خجالت نمیکشی ی نفر تو رابطه مارو ببینه؟

حالا اون طرف هرکی میخواد باشه 

مادرت با بقیه تو رابطه دونفره ما فرقی نداره

یا حسین(ع)❤️❤️❤️
به خاطر اینکه دل  مادر تنها را شاد میکنی برکت میاد خونه ات  ، این همه مسافرت میری و خوشی . ...

عزیزم مامان من خودش بیست و پنج سال مادرشوهرداری کرد دو سال تمام خدمت زمینگیری مادرشوهرشو کرد آخرش چی شد من چه ازدواجی کردم؟ خوشبخت شدم با یه شوهر بچه ننه و یه مادرشوهر افریطه؟ نه عزیزم به اینا نیست خودم زیر پای مادربزرگمو عوض میکرد به کمک مامانم غذا دهنش میذاشتم نتیجه اش این شد اونوقت دختر عمه ام نمیگفت من این مادربزرگو دارم حتی برای فوتشم از تهران نیومد اما شوهرش میپرستتش برای اینکه مامانش به زنش نگه بالا چشت ابرو زنشو ورداشت برد تهران برای زندگی نه عزیزم به اینا نیست من نمیخوام کسی دعام کنه شرش بهم نرسه دعاش پیشکش

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین
نازنین فکر کنم شمام اصفهانی هستی بگو اگه جای من بودی قضیه دریا رو میتونستی نادیده بگیری

نه سخته میدونم😢

دختر شاه پريون هم که باشي 👸تو بالاترين مقاطع علمي هم باشي دنيا هم رو سرت قسم بخوره...بازم مادر شوهرت معتقده که پسرش حیف شده 😂😂😂
به خاطر اینکه دل  مادر تنها را شاد میکنی برکت میاد خونه ات  ، این همه مسافرت میری و خوشی . ...

بخدابه این حرفانیس مادرمن سی وپنج سال خدمت مادرشوهربود وبامابود مامانم گفت نذرسلامتیه بچه هام کردم خدمت به این پیرزن رو

مامانبزرگم توسن هشتادو دوسالگی فوت شددوماه بعدش داداش بیست وهشت سالم فوت شد

ایشالا شماوخواهربرادراتون همیشه سالم باشین اما من اعتقادی به فداکاری برابقیه ندارم اول خودت مهمی

یاعلی
2706