2733
2734
عنوان

مشکلاتم با مادرشوهر!!!

2760 بازدید | 169 پست

تو یه ساختمانیم همه جا مثل سایه دنبالمه الان هفت ساله دارم تحملش میکنم اما تمومی نداره شوهرش مرده چهارتا بچه داره همه جدان فقط شوهر من پیششه براش مثل یه شوهره هر جا میریم از مسافرت تا مهمونی تا پارک تا خرید تا کوفت تا زهرمار همه جا باید باهامون باشه پسرشم میگه چه اشکالی داره پیر نیستا پنجاه و خورده ایشه همه جا هم زیر پاشه از فامیل و دوست ورفیق ولی باید دنبال مام راه بیفته بیاد برام دقیقا مثل یه هوو میمونه اگه شوهرم برام خرید کنه حسودیش میشه همش دنباله اینه قیمت چیزایی که خریدمو بپرسه دخترم دو سال و نیمشه حسابی به خودش وابسته اش کرده طوری که اگه او نم باشه ترجیح میده بره تو دل اون بخوابه تا من هر چی به شوهرم میگم من استقلال ندارم آرامش ندارم نمیفهمه

فاالله خیر حافظا" و هو الرحم الراحمین

خدابهت صبربده چقدرسخت

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ووی چه بده اینطوری..

7 ساله اینطوره بسختی میتونی ترکش بدی

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
2728
چقدر سخت  چرا شوهرش نمیدین؟؟؟

من نمیدونم رو چه حسابی میگی چرا شوهرش نمیدین ادم یکم حرفشو بسنجه بعد بگه بد نیست...

این بره شوهرش بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟عجبا

خدایا ما که تمام تلاشمون کردیم برای جلب رضایت دوستان و خانواده و همکارو خانواده شوهر اما گویا دستمان هیچ نمک نداشت بدهکارم شدیم...الهی و ربی همه چیز را به تو واگزار میکنم که تو عدالتمند ترین قاضی هستی ...اگر من اشتباه میکنم منو هدایت کن اگر دیگران اشتباه میکنن اونارو هدایت کن
من نمیدونم رو چه حسابی میگی چرا شوهرش نمیدین ادم یکم حرفشو بسنجه بعد بگه بد نیست... این بره شوهرش ب ...

حرف بدي نزده 

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شوهرم به زور این دو روز تعطیلی ورداشت بردم شمال با مامانجونش خونه اقوام مادرش هر چی گفتم نمیام اصراراصرار پنج ساعت با بچه تو ترافیک تو جاده تو این گرما تو ماشین بودیم اونجام که هوا شرجی و گرم نه میشد بری جنگل تازه پریود شدم دریام نتونستم برم با حال خراب پریودی باید راه میافتادم همه جا میرفتم بعد مادرو پسر دوتایی رفتن تو دریا حسابی با هم شنا کردن و آب بازی منم باید بچه داری میکردم تا خوش بگذرونن با هم تازه خانوم به دختر خواهرشم که مجرده اصرار میکرده تو هم بیا گل هم آببازی کنیم یعنی با شوهر من محرم و نامحرمم هیچی خلاصه دارم از دست کاراشون آتیش میگیرم

2738
خيلى سخته  اما خوب مادرش رو كه نمى تونه ول كنه  اون بچه هاى ديگه هم بايد مسئوليت بپذيرند ...

مادرش زن بی دست و پایی نیست که بخواد آویزون ما بشه همه جا فامیل و دوست ورفیق داره با ما برنگشت موند شمال پیش دختر خالشو بعدم بره پیش دوستای دیگش تو شهرای دیگه شمال به خوش گذرونی اما شوهرم درک نداره که اون خودش خوش دنیا رو میگذرونه لااقل اگه میریم بعد چند وقت مسافرت بذارم زنم آرامش داشته باشه

حرف بدي نزده 

عروسشون بره شوهرش بده..؟اگه اون خانوم شوهر بکن بود نمیموند که دیگران براش تعیین تکلیف کنن..معمولا تو جامعه ما زنای مسنی که عروس و دوماد دارن دیگه ازدواج نمیکنن

دفعه بعدی نرو تو با دخترت تنهایی برید سفر

به خدا مامانم اینا زنونه رفتن مسافرت به منم گفتن بیا گفتم نه شوهرم گناه داره تنهاش نمیذارم اما حالا فهمیدم فقط منم که به فکر اونم

مادرش زن بی دست و پایی نیست که بخواد آویزون ما بشه همه جا فامیل و دوست ورفیق داره با ما برنگشت موند ...

عزیزم حق باتوعه والله 

2706