2726
عنوان

بنیتا جان 😢

1907 بازدید | 36 پست
  • روز دختره ! خواهر امام رضا جان داداشت این بچه پیدا شه سالم و سلامت خیلی حالم گرفته شد برا پیدا شدنش پنج تا صلوات بفرستیم نذر حضرت معصومه

الهم صل علی محمد و آل محمد

ای انسان ! چه چیزی تو را به پروردگار بزرگوارت مغرور کرده است ؟ انفطار آیه 6 علوم سیاسی خوان🎓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ان  شاالله پیداشه منم خیلی ناراحت شدم

خیلی سخته ... ان شالله

ای انسان ! چه چیزی تو را به پروردگار بزرگوارت مغرور کرده است ؟ انفطار آیه 6 علوم سیاسی خوان🎓

من همش فکرم مشغول اونه،حالا سرنماز صبح التماس خدا کردم ک گریه ک صحیح و سلامت باشه و بزودی پیدا بشه. خیلی نگرانشم.فکرش نمیزاره آدم بخوابه

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
منم خیلی فکرم مشغولشه فیلم پدر مادرشو دیدم کلی اشک ریختم انشالا سلامت برگرده پیش خانواده اش😢

اره طفلی مادرش نفس نداشت 😢 ان شالله بر میگرده

من همش فکرم مشغول اونه،حالا سرنماز صبح التماس خدا کردم ک گریه ک صحیح و سلامت باشه و بزودی پیدا بشه. ...

ان شالله این دعاها جواب میده .... ان شالله خود حضرت معصومه عیدی میده 😢😢😢

ان شالله این دعاها جواب میده .... ان شالله خود حضرت معصومه عیدی میده 😢😢😢

ان شاءالله

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
موضوع چیه بچه ها

بابای یه بچه هشت ماهه ماشینشو از پارکینگ میاره بیرون میخواد درو ببنده یه نفر میشینه پشت ماشین و میدزدتش بچه صندلی جلو بوده😱

چی شده 😥

بابای یه بچه هشت ماهه ماشینشو از پارکینگ میاره بیرون میخواد درو ببنده یه نفر میشینه پشت ماشین و میدزدتش بچه صندلی جلو بوده

2706