2726
قبول داری این حرفا شعاره؟ هرگذشته ایو نمیشه کامل جمع کرد بعدش دیگه آدم اون آدم‌قبلی نمیشه

اره هيچ وقت ادم سابق نميشيم من بحرانهاي زيادي رو گذروندم اما خيلي هاشون كنار زخمهايي كه برام گذاشتن يادگارهاي خوبم داشتن جدي ميگم مثلا هيچ وقت فكر نميكردم  براي بخشيدن محتاج خواندن كتابهاي جديد بشم اما همين فكر چرا نميتوانم ببخشم وادارم كرد چيزهاي جديدي رو بخوانم و ياد بگيرم 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است 💝سلطان جهانم به چنین روز غلام است  

منو ببيني چي ميگي😅😅

قدم ١٦٠ وزنم ٥٩..

حالا خودت تصور كن چه گوريلي ام🦍🦍🦍🦍

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اینجام همینم فقط با مانتو ام

مونا بينهايت زيبايي ماشالله ، اما اجازه نده كسي برات تعين تكليف كنه بهت بگه چاق يا لأغر شدي أسير حرف ديگران نشو براي خودت رژيم بگير خيلي مهمه اصلا به فكر كسي نباش 

مونا بينهايت زيبايي ماشالله ، اما اجازه نده كسي برات تعين تكليف كنه بهت بگه چاق يا لأغر شدي أسير حرف ...

تسا فرد خاصی نگفته اصلا هرکی جدیدا منو دیده میگه تپل شدی😑😕شوهرم کلا همیشه میگه خوبی خخخخخ ولی خودم میدونم باید این 6 کیلو رو کم کنم شایدم بیشتر😐

من قدم 180 وزنمو نمیگم منم الان حس گوریلی دارم😂

نه تو ماشالله تو پُري... به نظرم نسبت به قدت خوبه يه كم گوشت داشته باشي بابا

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
يادمه تو خط فلسفه بودي...   من دوران دبيرستان سر كلاس فلسفه ميخ استادمون ميشدم، حتي يه موقع ه ...

براي سرگرمي ميخوانم رشته ام چيز ديگه اي هست ، 

براي سرگرمي ميخوانم رشته ام چيز ديگه اي هست ، 

👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻بسياار كار خوبي ميكني عزيزم.. عالي👏🏽👏🏽👏🏽

من اصلا از وقتي فهميدم تو خط فلسفه هستي باور كن يه ارادت خاصي دارم بهت عزيزم😍

راستی فردا هم برم باشگاه با این حالم میتونم ورزش کنم😓

مجبوري ميفهمي! مجبووووور😅

میخوام تا اخر هفته کلی وزن کم کنم😂😂😂😂😂

فقط مواظب باش محو نشي😂😂😅

2706