2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت رو اذیت نکن مونا مشخصه ایده ال گرایی اما این گاهی سخته من ادم راحتیم گذشته رو گذاشتم تو&nb ...

قبول داری این حرفا شعاره؟

هرگذشته ایو نمیشه کامل جمع کرد بعدش دیگه آدم اون آدم‌قبلی نمیشه

این جدیده اگه عکسای قبلمو دیده باشین میدونین چقد تپل شدم😢

من ديده بودم عكستو... اخه تو لباس مجلسي مشخص نميشه هيكل عزيزم، ولي همين كه شكم نداري عاااليه👍🏻👍🏻👍🏻

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
2728
چرا اخهه💔

گف چيه ميخواي بري فلسفه... 

حالا بابام بنده خدا انقد ادم خوبيه، انقد منطقيه، هرچي خواستم تا به امروز نه نگفته بهم، ولي نميدونم چرا سر اين موضوع كوتاه نيومد كه نيومد😭😭😭😭

خيلي حسرت ميخورم، خيلي

😍دخترممم لِناي مامان خوش اومدي تو زندگيمون😍            😍خدايا دل همه ي منتظراي ني ني رو شاد كن🤲🏻😍
گف چيه ميخواي بري فلسفه...  حالا بابام بنده خدا انقد ادم خوبيه، انقد منطقيه، هرچي خواستم تا به ...

عب نداره تو زندگیه همه یه چیز هست که همیشه حسرت میمونه

تنها نیستی😘😚

2738
عب نداره تو زندگیه همه یه چیز هست که همیشه حسرت میمونه تنها نیستی😘😚

همه حسرت بازاااا🙋🏻🙋🏻🙋🏻

اینم با مانتو.عکسای قبلیم و ندیدین اخه چاق شدم مشخصه😢

چقققققد حساسي مونا جون.. به خدا الان از نظر من خيلي خوبي

2706