2733
2739
عنوان

بیاین شمام بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 432 بازدید | 21 پست
خودتو نزن به اون راه حرفتو بزن ولی بزار اروم بشه بعد وقتیم اروم شد اول چه درست باشه چه نباشه حرفشو ت ...

اخه زورمیگه فقط انتظارداره من بگم چشم منم اعصابم بهم میریزه .

اره منم بعضی وقتا خندم میگیره ی چیزی میگم یا دستمو میزارم رو دستش حل میشه البته بحث خیلی حیاتی باشه نمیشه این کارا  رو کرد😂  

اهان بعضی وقتا که من سنگین میشم میاد لپمو میکشه(لپ هم ندارم ها خخ)من خندم میگیره

چه خوبه که همیشه پیشمی محمدم😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی خوبه ادم این روحیه را داشته باشه ولی اگه مرد کینه ای و اهل اهانت باشه سخت میشه ادم وسط دعوا حرف ...

خیلی کارا میتونی بکنی یبارم داشتیم دعوا میکردیم یهو بهش با داد گفتم اصلا من میدونی کیم با میخره کردن گفت مثلا کی هستی هه منم با خنده گفتم خب معلومه خانوم تو بعد خندیدم خودشم خندش گرفت بعد باهم نشستیم بدون دعوا حرف زدیم 

اخه زورمیگه فقط انتظارداره من بگم چشم منم اعصابم بهم میریزه .

تو چشم بگو کار خودتو بکن مردا دوس دارن چشم بشنون ولی طوری نگو که فک کنه از رو وظیفه گفتی مثلا یه چشمک بزن گاهی بچگونه بگو اینارو همشو تجربه کردم که میگم 

2728
تو چشم بگو کار خودتو بکن مردا دوس دارن چشم بشنون ولی طوری نگو که فک کنه از رو وظیفه گفتی مثلا یه چشم ...

ج ندادمیگم چشم اماکارخودمومیکنم فرداش دعوامیشه ۹ماهه نامزدم اماهنوزنمیشناسمش خیلی مارموزه 😞😞😞اصلانمیشه شناختش 

ج ندادمیگم چشم اماکارخودمومیکنم فرداش دعوامیشه ۹ماهه نامزدم اماهنوزنمیشناسمش خیلی مارموزه 😞😞😞اصلا ...

مردا رو نمیشه هیچوقت شناخت هنوز که هنزه بعضی رفتارارو داره ادم هنگ میکنه ولی باید خودت سیاست داشته باشی بدونی چیکار کنی  ان شاالله شمام خوشبخت باشی عزیزم