2410
2553
عنوان

بیاین شمام بگین

432 بازدید | 21 پست

ایده جلوگیری از دعوا

😍😍😍 یکی ازتجربیاتمومیگم براتون شاید ب دردخورد😁😁 چند ساعت پیش منو آقامون ی دعوای شدیدکردیم حین بحث و عوای لحظه فکرکردم 🤔ک دارم چی کارمیکنم شدم چوب زیرآتیش که😡😡ب خودم اومدم آقایی همونجوری داشت براخودش میگفت ی لحظه ساکت شدم ولی اون همچنان ادامه دادخندم گرفته بودآخه خیلی بامزه شده بود😉😉 گفت چرا میخندی ، گفتم وقتی عصبانی هستی جذاب تری ، گفتش سرموشیره نمال جوابمو بده ، منم گفتم بااجازه بزرگترا بعله😂😂
حسابی سرب سرش گذاشتم هرچی میگفت ی چیزه خنده دار تحویلش دادم😁😁واینگونه شد ک ازی دعوا و قهر طولانی مدت جلوگیری کردم😜😜

شمام میتونین جلوگیری کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یبار تو ماشین عصبانی بود دستمو گذاشتم رو دستش و مسخره بازی در اوردم ب سرعت برق و باد خندید و از این رو ب اون رو شد. زندگی رودیگه سخت نمیگیرم خداروشکر چشم و گوش شیطون کر کم دعوامون میشه دیگه چون دیدمو مثبت تر کردم

@هر جایی دیدید یک رفتار به شکل غلیظ اظهار می شود بدانید که به احتمال بسیار زیاد در پشت صحنه (یعنی در باطن فرد) عکس این رفتار وجود دارد. @کسی که خیلی غلیظ با ادب است، باید بدانید که در عمق باطنش دریایی از بی ادبی نهفته است. @کسی که خیلی غلیظ خودش را سر به زیر و ماخوذ به حیا نشان می دهد، بدانید که خشمی فراوان پشت این شرم پنهان است. @یا اگر کسی خیلی بیش از حد و غلیظ اظهار معتمد بودن می کند، بدانید که در باطنش خیانت اولین گزینه است. @کسی که خیلی غلیظ با غیرت و متعصب است در باطنش آتش فشانی از فساد منتظر انفجار است. @كسی كه خيلی غليظ به دينداری و پاك منشی خود را مطرح می كند؛ شك نداشته باشيد با اين نما، باطنی عاری از هرگونه اعتقاد وجود دارد. @آدم ها پشت رفتارهای غلیظ پنهان می شوند تا حجم بزرگ منفی های درونشان را استتار کنند. @مواظب رفتارهای غلیظ باشید و از همه آنها مهم تر سراغ غلیظ های خودتان نيز بروید. @تا ببینید کدام رفتار افراطی را از خود نشان می دهید. آن را بنویسید و با نگاهی بدون قضاوت و بی طرفانه رهگیری کنید که در باطن شما چه چیزی زیر پوشش این رفتار افراطی پنهان شده است. @غلیظ های درونتان را قبل از اینکه سر باز کنند و زندگی تان را به باد دهند پیدا کنید و بگذارید خورشید آگاهی تان به آنها بتابد و محوشان کند. @یک زندگی سالم، زندگی معتدلانه است. رفتارهای غلیظ هرگز زندگی سالمی برای شما به ارمغان نمی آورند.
2714

خیلی خوبه ادم این روحیه را داشته باشه ولی اگه مرد کینه ای و اهل اهانت باشه سخت میشه ادم وسط دعوا حرف و برگردونه . 

نمیدونم شایدم من سخت گیرم سعی میکنم امتحان کنم .

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
من جدیدااینجوری میکنم امابعضی وقتاکم میارم میگم چراهمش من بایدکوتاه بیامخودموبزنم ب اون راه

خودتو نزن به اون راه حرفتو بزن ولی بزار اروم بشه بعد وقتیم اروم شد اول چه درست باشه چه نباشه حرفشو تایید کن مثلا بگو شما درست میگین ولی خب نظرم من فلان فلان این خیلی جواب میده امتحان کردم فقط کافیه قلق شوهرتو پیدا کنی

2706