2737
2734
عنوان

سفر به جمهوری آذربایجان و باکو

1913 بازدید | 25 پست

کسی از مرز آستارا به اذربایجان سفر کرده?

اطلاعات در مورد مرز و هزینه ی گذر از مرز و پول اونجا و شهرهاش و مسیرش و .... میخوام 

سفر با خودرو شخصی بهتره یا با مسافرکش ها بریم?

خدایــــــــــــــــــــــــــا شکـــــــــــــــــــــــــرتــــــــــــــــــــــــ........

همسر منو پدرش هرسال ميرن سوار اين خودروهاي مسافربر ميشن ١٠روزم ميمونن 

پول هتل و همه چيشون كلا ميشه ٣ميليون واسه ده روز

یــــِــــکاری کـــــُــــن کـــــِــه اشکـــــــــات خـــــَــــنده بـــــِـشَـــن بـــــِـــگو بـــِ دَرَکــــــ کــــِ مُشــــــکلاتـ حَـــــل نمیـــــــشــَن … ツ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
همسر منو پدرش هرسال ميرن سوار اين خودروهاي مسافربر ميشن ١٠روزم ميمونن  پول هتل و همه چيشون كلا ...

نهایتا دو شب شاید بمونیم

خدایــــــــــــــــــــــــــا شکـــــــــــــــــــــــــرتــــــــــــــــــــــــ........
باید عوارض خروج از کشور رو پرداخت کنی اگر با ماشین شخصی بری باید کاپوتاژ کنی و گواهینامخ بین الملی ...

اره پلاک ماشینمون کاپیتاژه،گواهینامه بین المللی شوهرمم باید تمدید بشه

2738
نهایتا دو شب شاید بمونیم

اگه بدون تور ميريد و با هتلاي اونجا آشنايي داريد خيلي كم درمياد براتون

یــــِــــکاری کـــــُــــن کـــــِــه اشکـــــــــات خـــــَــــنده بـــــِـشَـــن بـــــِـــگو بـــِ دَرَکــــــ کــــِ مُشــــــکلاتـ حَـــــل نمیـــــــشــَن … ツ
باید نقشه ها رو دانلود کنی  همین طور ایستگاهاشو .توی سایت لست سکند کامل تر توضیح داده از سایت ...

مرسی عزیزم

پاسپورتتون هم باید حداقل ۶ماه اعتبار داشته باشه عوارض خروج از شهر هم نفری فکرکنم۲۵تومنه

وای، گذر من پنج ماه مونده 

اگه بدون تور ميريد و با هتلاي اونجا آشنايي داريد خيلي كم درمياد براتون

آشنا که نیستیم ولی بدون تور خودمون میریم

2706