2733
2739

من ساکن قم هستم

نمیشناسم کجا باید ببرم

دکتر خوب نمیشناسم

بچه وقت ادرار خیلی اذیته پیش یه دکتر بردم گفت نافش افتاد باید جراحی بشه یعنی کارش فوری هستش

تهرانم باشه میام فقط میخوام کارشون خوب باشه 

چون پوست سر التش هم تشکیل نشده 

اگر باید کاری بکنن یکجا انجام بشه

از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم

سلام بهبه سلام به حضرت معصومه برسون

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

والاع خواهر زاده من ٢٠ سالشه

يادمه دقيقن همين مشكل رو داشت و بردنش دكتر با يه وسيله اي بازش كرد،،،خيلي اذيت شد ولي خوب شد

نگران نباشي ها

خوب خوب ميشه

يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!

فقط از خدا میخوام حال بچت هرچه زودتر خوب شه یه صلواتم برا حالش فرستادم بعد زایمان دیدن بدحالی بچه خیلی بده 😢😢😢منم ۲۰ روزه زایمان کردم شب و روز ندارم بچم ۳ روز تو دستگاه بود بخاطر زردی الانم هر چهار روز میبریم ازش خون میگیرن ببینن زردیش اومده پایین یا ن😣

منمچشمام قبلنا سگ داشت👀 ولی الان رفته تو اخلاقم😐

جز تنگی نجرای ادرار سوراخ سر التشم سر جاش نیست

چند میل پایینتره

پوست سر التش تشکیل نشده و به اصطلاح ختنه مادرزادیه

اینم حین عمل باید درست بشه اینجور که این دکتر گفت

اخه خیلی کوچیکه

۲ روزشه

از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم

پسر من تو چهارسالگی جراحی کرد تنگی مجرای ادرار داشت عملش بیست دقیقه بود دوساعت بعد هم مرخص شد.من پیش دکتر پژمان شادپور جراحی کردم تو بیمارستان محب .هر دوش تو ونک تهرانه.الان ۶سال گذشتع مشکلی نداره

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️
2740

من بچه سومم هست

خیلیم درگیرم

ولی میبرمش هرجا کارشون خوب باشه

بچه ام برای ادرار گریه میکنه و کلی فشار بهش میاد

جیگرم کباب میشه نگاهش میکنم

نگرا نباش چیز خاصی نیست 

یه عمل جزیی داره یه دستگاه سوزن مانندیو وارد میکنن باز میشه یه شب بیشتر بیمارستان نمیمونی 

واسه پیدا کردن دکتر خوب بهتره ازمسوولین همون بیمارستان سوال کنی

همون دکتری که موقع تولدنوزادارو چک میکنن ببینن خدایی نکرده مشکلی وجود نداشته باشع 

میتونن کمکت کنن

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊
جز تنگی نجرای ادرار سوراخ سر التشم سر جاش نیست چند میل پایینتره پوست سر التش تشکیل نشده و به اصطلا ...

عزیزم اینی که میگه هیپوسپادیاس هستش

تو نت سرچ کن کامل توضیح داده مشکلو ومیتونی نوعشو تشخیص بدی

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊

ختنه اش نمیکنن

پوست سر التش تشکیل نشده

سوراخشم کمی پایینتر از جای اصلیه

امروز فهمیدیم تنگی مجرای ادرارم داره