2410
2553
عنوان

لاغری با کویتیشن یا ال پی جی

127756 بازدید | 92 پست
سلام.
من قبلا 2 دوره ال پی جی رفتم تاثیرش خوب بود ولی خیلی کاهش سایز نداشتم اما در کل راضی بودم الان به تازگی با لاغری با کویتیشن آشنا شدم می خواستم ببینم کسی این روش رو امتحان کرده یا نه و اینکه آیا کویتیشن از ال پی جی بهتره!!! و در مورد هزینه هاش هم لطفا واسم بنویسین. می خوام بدونم کویتیشن ویبره است یا وکیوم!!

لطفا کمکم کنید. منتظرم دوستان خوبم!!! :*
*****فرشته های زیبای من 91/07/26 خونه ی ما رو روشن کردن*****
چرا عزیزم کاهش وزن هم داشتم خیلی هم فرق کردم ولی از این کویتیشن هم خیلی تعریف شنیدم ال پی جی رو 1 دوره 10 جلسه ایی نیم ساعته رفتم دوره ی دوم 5 جلسه 1 ساعته!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلام منم یه تاپیک درست کردم در مورد لیزرلیپولیز کسی جوابی نداد ظاهرا کسی استفاده نکرده.
با اینحال اگر کسی رفته لطفا نظر بده
خواهرم برای لاغری شکمش رفت پیشه دکتر افسانه ثنایی بهش گفته بود باید زیر شکمت رو جراحی کنم میشه 4.5 میلیون درحالیکه شکمش در حد جراحی بزرگ نبود و وقتی که تلفنی باهاش صحبت کرده بود گفته بود لیزرلیپولیز از 1.5 میلیون شروع میشه واقعا که بی انصافن...
دکتر رامبد صمیمی هم گفته بود لیزرلیپولیز از 2.5 میلیون شروع میشه
شیوا جان این اولترا سوند چیه! عمل یا با دستگاه رو بدنت کار می کنن!!! می شه بیشتر توضیح بدی.... من سایز 40 هستم و میخوام برگردم به 38 چند جلسه فکر میکنی لازم باشه کناره پا و پهلو دارم!
ال پی جی یک نوع لاغری موضعی با وکیوم هست. دوره های 10 جلسه ای 30 دقیقه ای داره. بعد از اینکه کار با دستگاه تمام شد برای 30 دقیقه ترد میل می زنی. در طی زمانی که زیر دستگاه هستی لباس مخصوص ال پی جی رو می پوشی. فوق العاده اس و بی بازگشت برای من و کسانی که می شناسم و خیلی سریع جواب نمی ده. هزینه اش هم من جلسه ای 20 تومان رفتم.
2706