موضوع بحث

لاغری با کویتیشن یا ال پی جی

59357 بازدید | 59 پست
سلام.
من قبلا 2 دوره ال پی جی رفتم تاثیرش خوب بود ولی خیلی کاهش سایز نداشتم اما در کل راضی بودم الان به تازگی با لاغری با کویتیشن آشنا شدم می خواستم ببینم کسی این روش رو امتحان کرده یا نه و اینکه آیا کویتیشن از ال پی جی بهتره!!! و در مورد هزینه هاش هم لطفا واسم بنویسین. می خوام بدونم کویتیشن ویبره است یا وکیوم!!

لطفا کمکم کنید. منتظرم دوستان خوبم!!! :*
*****فرشته های زیبای من 91/07/26 خونه ی ما رو روشن کردن*****
1396/01/02
|
01:54
چرا عزیزم کاهش وزن هم داشتم خیلی هم فرق کردم ولی از این کویتیشن هم خیلی تعریف شنیدم ال پی جی رو 1 دوره 10 جلسه ایی نیم ساعته رفتم دوره ی دوم 5 جلسه 1 ساعته!
*****فرشته های زیبای من 91/07/26 خونه ی ما رو روشن کردن*****
سلام منم یه تاپیک درست کردم در مورد لیزرلیپولیز کسی جوابی نداد ظاهرا کسی استفاده نکرده.
با اینحال اگر کسی رفته لطفا نظر بده
خواهرم برای لاغری شکمش رفت پیشه دکتر افسانه ثنایی بهش گفته بود باید زیر شکمت رو جراحی کنم میشه 4.5 میلیون درحالیکه شکمش در حد جراحی بزرگ نبود و وقتی که تلفنی باهاش صحبت کرده بود گفته بود لیزرلیپولیز از 1.5 میلیون شروع میشه واقعا که بی انصافن...
دکتر رامبد صمیمی هم گفته بود لیزرلیپولیز از 2.5 میلیون شروع میشه
شیوا جان این اولترا سوند چیه! عمل یا با دستگاه رو بدنت کار می کنن!!! می شه بیشتر توضیح بدی.... من سایز 40 هستم و میخوام برگردم به 38 چند جلسه فکر میکنی لازم باشه کناره پا و پهلو دارم!
*****فرشته های زیبای من 91/07/26 خونه ی ما رو روشن کردن*****
ال پی جی یک نوع لاغری موضعی با وکیوم هست. دوره های 10 جلسه ای 30 دقیقه ای داره. بعد از اینکه کار با دستگاه تمام شد برای 30 دقیقه ترد میل می زنی. در طی زمانی که زیر دستگاه هستی لباس مخصوص ال پی جی رو می پوشی. فوق العاده اس و بی بازگشت برای من و کسانی که می شناسم و خیلی سریع جواب نمی ده. هزینه اش هم من جلسه ای 20 تومان رفتم.
*****فرشته های زیبای من 91/07/26 خونه ی ما رو روشن کردن*****
ببینید از این روشها فقط اولتراسوند هست که سلولهای چربی را از بین میبره یعنی غشا سلول را پاره میکنه که بعدش باید کمی ورزش کنید و غذا های چرب نخورید! اگه اینکارها را نکنین چربی ها جذب سلول های چربی دیگه میشن اما اگه رعایت کنین توو سه روز بعد از هر جلسه و آب هم زیاد بخورین خیلی خوب سایز کم میکنین و دیگه بر نمی گرده ...در روشهای دیگه سلولهای چربی از بین نمیرن ولی کوچیک میشن که دوباره بر می گرده و اصلا جالب نیست به نظر من! این روش اولتراسوند با دستگاهه...یه چیزی شبیه موس کامپیوتر ولی تهش فلزی هست را به مدت 15 تا 30 دقیقه به دفعات روی قسمتهایی که می خواین لاغر بشه میذارن و بر می دارن! درد نداره ولی یه سوزش کمی داره! بعد باید بین جلسات اولتراسوند چند جلسه هم لیزر برین تا پوست شل نشه و پوست را سفت و جمع می کنه! من خودم سایزم 42 بود الان 38 هست با یک دوره! خیلی خوبه امتحان کنید! البته من اصفهان هستم و اینجا رفتم دکتر! تهران کسی را سراغ ندارم ولی حتما پیدا میشه!
ارسال نظر شما