2733
2739
عنوان

به کمکتون نیاز دارم شما بودین چی کار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 807 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارکیده جان بلاک کردن و اینا به نطدم دور از شخصیت و ادبه اینطور نیست ؟؟ وقتی اون منو بلاک نکرده و انفالو البته اصن توو شخصیتشم نیست . ولی من استوریاشو اصن نمیبینم و پستاشو هم لایک نمیکنم خیلی بی تفاوت و سرد . خوبه این کار بی محلی کردن ؟ نکنه بره و بگه از خدا خواسته بود و رفت در جواب اهنگای عاشقانش چیزی نفرستم تا زنگ بزنه ؟

2728
ارکیده جان بلاک کردن و اینا به نطدم دور از شخصیت و ادبه اینطور نیست ؟؟ وقتی اون منو بلاک نکرده و انف ...

عزيزم من نگفتم بلاكً كن!! گفتم بلاك انبلاك كن يه چيزي تو مايه هاي آنفالو با بلاك فرق داره

ميخوام بفهمه كه جريان جديه بدونه كه ممكنه شمارو از دست بده

مردا وقتي مطمئن باشن از بودن كسي شل ميگيرن

اگه اينكارو نكردي و همچنان تو اينستات بود از پست هاي غمگين دوري كن عكس هاي زيبا و شاد بزار 

روانشناسي مردا ميگه بعد از كات كردن ببينن طرف خوش و خرمه زيباست و داره ميگرده و خوشه تحريك ميشن برگردن 

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....

عزیزم سنی که هر دو شما توش قرار دارین موقع این نیس که بگی فالو کنم لایک نمیکنم فلان. دوتا آدم بالغ و بزرگسالین بهم دیگم علاقه دارین. خیلی واضح یه جلسه باهاش صحبت کن و بگو این رابطه نتیجه داره که وقت و عمرمو بذارم یا نه. بازی نیس که زندگیته بچه هم که نیستین باهاش اتمام حجت کن. حتی بگو بیاد جلو نامزد کنین نه عقد که بدونی قصدش حتمیه

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید نا خوانده نقش مقصود از کارگاه هستی...

خب همین کارو میکنم اما آخرای صفحه همه چیز هست جز انتخاب موضوع😔

ننوشته که   انتخاب موضوع اونجا   خودش دسته   بندی   بارداری کودکان   1تا2سال یا ازدواج     وشروع زندگی  

. خدایا شکرت. برای سبزشدن دامن همه منتظرا صلوات بفرستید(اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»)

آره خانواده ی من به جز پدرم میدونن همه البته پدرمم تا حدودی در جریانه . من بدون اجازه ی اونا هرگز کاری نمیکنم . ولی خب اونم باید شرایطشو داشته باشه . من اصن نگفتم بیا خواستگاری و اینا من فقط گفتم یک رابطه ی هدف دار که بدونم آخرش رسیدنه ، خودمم الان شدایط ازدواج ندارم . و بی گدار به اب نمیزنم . خواستگار دارم . اما اینو دوست دارم یعنی ار 15 سالگی که شکر خدا میومدن خوستگاری تا الان فقط این به دلم مهرش نشست . خدا هم مثه همیشه انگار هوامو داره . هر وقت ازش چیزی خواستم نه نگفته . بارها از خدا خواستم اگر سهم هم نیستیم مهرشو از دلم ببره یا یه کاری کنه با یکی از این خواستگارام ازدواجم بشه اما خب نشد . منم واقعا برای داشتنش دست وپا نزدم . فقط علاقه دارم . انگار یه چیزی این رابطه رو نگه میداره   هر بار که من سرد بودم . خودش اومد سمتم . نمیدونم ولی انگار باید زمان بدم . 6 ماه خوبه ؟توو این 6 ماه اون باید چی کار کنه ؟حالا غیر ار خواستگاری و اینا که من بفهمم قصدش جدیه ،؟

2738

اتفاقا اره منم همش پستای شاد و کاری میزارم اونم در جا لایک میکنه . حتی عکس پروفایلمم عمگین نزاشنم اما اون یه عکس خنده داشت برداشت عکس غمگین از خودش گذاشت . این چیزارو رعایت کردم . خداروشکر . چون خودشم از شخصیتهای وابسته بدش میاد . بله میدونم منم منطورم بلاک انبلاک بود . حالا اگه توو این کارو نکنم فکر نمیکنه ممکنه منو از دست بده ؟ اگه آهنگ فرستاد میخوام دیگه باز نکنم هیچ جا هم انلاین نباشم تا زنگ بزنه این خوبه به نظرت ؟

پارادیس جان بله قرار گداشتیم من حرفامو بهش زدم اما جواب واصحی نداد .منم از اون موقع تا حالا دو هفته پیش نه تماس گرفتم نه اون . فقط برام هر شب اهنگ عاشقانه میفرسته . منم گفتم دیگه باهات کاری ندارم اما اون گفت من دوست دارم و باهات کار دارم . من خیلی منطقی پیش رفتم . فقط حرفامو زدم البته اخرش یه دره گریم گرفت و با ولخوری از هم جدا شدیم . اونم شخصیت معروری داره . اگه تماس گرفت چی بگم ؟معمولی حرف بزنم ببینم اون صحبتو به چه سمتی میبره ؟ یا نه .

2706