2703
2553

سلام دوستای گل 

من به کمک و راهنماییتون احتیاج دارم . فکر کنید خواهر یا دختر خودتون . من حدود یک سال پیش با یه آقا پسری آشنا شدم . خیلی خوب و کاری و یه جورایی سرپرست خانوادشه . تنها زندگی میکنه . هرگز پیشنهاد بدی بهم نداده . همدیگرو خیلی دوست داریم ولی از اول هیچ قول و قراری برای ازدواج نزاشتیم . علاقه و همه چی از سمت اون بود . بعد 3 ماه منم بهش علاقه مند شدم . یه چند باری حرفو به سمت زندگی مشترک بردم که اونم عیر مستقیم گفت که قصدش ازدواجه اما الان شرایطشو نداره منم خیلی اصرار نکردم و فقط رابطمو کم کردم اما دوباره اومدم سمتم . توو همه چیز زندگیش ازم مشورت میخواد و میگه تو چی دوست داری از عوض کردن ماشین خونه کار و همه چیزشم من میدونم . بدهکاریشو همه چی . به خاطر کارش دختر اطرافش زیاده اما خیلی معروره و ازون پسرایی که به هیچکی نخ نمیده و از بالا نگاه میکنه . منم که اومد طرفم چون مثه خودش مغرورم و اینا . خیلی دوسم داره اینو خواهر و دوستامم میگن . منم دوسش دار ولی میدونم از لحاظ مالی الان شرایطشو نداره . من بعد یه سال دو هفته پیش قرار گذاشتم حرفامو زدم که اگر رابطمون ته نداره دیگه باهم کاری نداشته باشیم . اینم بگم رابطمون خیلی پاک بوده و در چهارچوبه . این نه گفت الان میام و نه گفت نمیام . از طرف خانوادشم تحت فشاره برای ازدواج . اما میگه تا کارامو درست نکنم نه . البته لجبازه هر واری رو بگی نکن میکنه . بگی نکن نمیکنه . من گفتم دیگه دوست ندارم سمتم نیا هر ری اکشنی از سمت تو برای من معنی دیگه میده . اون گفت تو میتونی بری و دوسم نداشته باشی اما من فقط تورو دوست دارم و نمیزارم بری . البته وسطاش که من خیلی پیله کردم گفت اصن خواستکار داری همین فردا ازدواح کن من تکلیفم با خودم معلوم نیست و اخرشم بحثمون شد من اومدم خونه . مامانم میدونه و گفت اگر بخوادت دوباره میاد سمتت .  من خیلی منطقیم . با وجود شناخت یه سالم اصولا تو داره و مغرور و  یه چی رو بخواد مستقیما نمیگه دی ماهیه .  از دو هقته پیش و از  اون روز تا حالا فقط پشت هم توو  آهنگ عاشقانه میفرسته که مظمون همشون اینه که من و تو مال همیم از پیشم نرو و اینا . حالا من نه زنگ زدم نه اون . الان چی کار کنم . چی درسته ؟ اون توو اینستا عکسامو لایک میکنه اما من نه . آهنگارو هم یک روز بعد میبینم که فکر نکنه خیلی منتطر پیامی از سمت اونم گ چند روز پیش هم 5 تا آهنگ که فرستاد تا  3 روز رید نزدم . که پشت هم هی میفرستاد . این اهنگا یعنی چی ؟ منتظر بمونم ؟ میدونم فقط من توو زندگیشم . با این همه تفاسیر من برداشت شما چیه ؟ من چی کار کنم درست تره ؟ تازه عضو شدم نمیدونم چی شد نمیتونم دیگه توو تاپیک قبلیم پیام بزارم . خواهشا بهم بگید من خیلی بیتجربم . چه کاری درسته ؟ این اهنگها یعنی چی ؟ خیلی پسره منطقیه ، از اون ورم اهل خدا پیغمبره از اول میگفت من حتی روی واژه هایی که در مورد ابراز علاقم به کار میبرم دقت میکنم . چون من خودم خواهر و مادر دارم هر رفتاری که به تو بکنم و تو ادیت شی توو زندگی سر اونا هم میاد . دوسش دارم اما عاقلانه رفتار کردم . شما بودین چه میکردین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

میگم فعلا شرایطشو نداره خانوادشم که بهش میگن میگه تا کارامو ردیف نکنم دختره مردمو بدبخت نمیکنم . اینم بگم وصع ما از اونا بهتره . بهشم گفتم مادیات زیاد برام مهم نیست . اما گفته برای تو نیست برای من هست . حالا این آهنگای عاشقانه یعنی چی ؟؟ همشم مضمونش آینده و ایناست که مال منی و اینا . من چی کار کنم به بی محلیم ادامه بدم ؟ نکنه فکر کنه بی خیال شدم ؟ باید منتظر شم اون ز بزنه ؟برداشت شما از این موصوعات چیه ؟

2714

مرسی فهیمه جان چقدر صبر کنم ، تا 3 یا 4 ماه خوبه بلاخره یه چی میگه دیگه اره ؟ من خیلی صبورم اهل گیر دادن نبودم و نیستم منطقیم و معرور واسه همین خوشش اومد میگفت مثه دخترای دیگه نیستی که آویزون و وابستن . اما خیلی زیااد دوسش دارم البته اون نمیدونه این حجم از علاقمو ولی خب میدونه من به جز اون به ازدواج حالا حالاها فکر نمیکنم 

عزيزم من يه چيزيو فهميدم مردي زني رو دوست داشته باشه نه شرايط جلوشو ميگيره نه دنيا نه هييييچ چيزي ديدم كه ميگم

حالا ٢ حالت داره يا از بودن شما خيلي مطمئنه يا اونقدر كه بايد عشق نداره

به نظر من همين روندو ادامه بده از اينستا هم بلاك آنبلاك كن كه تو فالوورات باشه نه فالووينگات 

اگه مال تو باشه اگه واقعا بخواد بايد ثابت كنه 

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....
تورو خدا بگین من چجوری تایپک بزنم بلد نشدم باز😔😁

بزن تبادل نظربرو   اخرای صفحه موضوع   انتخاب کن   بزن روش   بعدموضوع جدید

. خدایا شکرت. برای سبزشدن دامن همه منتظرا صلوات بفرستید(اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»)

ميدوني اگه صددرصد ميدونستم تهش ازدواجه و مياد جلو ميگفتم براش صبر كن ولي چه تضميني هست 

من نظرم اينه لااقل يه خواستگاري بياد حسن نيتشو ثابت كنه بعد به دوستيت ادامه بده تو كه خانوادت در جريانن مشكلي نداري ازين لخاظ

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....

واای فهیمه گریم گرفت با اینکه اصن احساساتی نیستم . چقدر به این جمله احتیاج داشتم اما اینقدر پسرای دقل باز زیاد شدن به هر کی بگی میگن صبر نکن داره قالت میزاره و این حرفا . من خیلی تو همه ی مسائل زندگیم حساب شده پیش میرم . مطمبنم پسره خوبیه و براش صبر میکنم . به خودشم گفتم اگه بگی 3 سال صبر میکنم اما اگه بدونم تهش رسیدنه اما گفت من قول بدم که پس فردا که خواستگار خوب اومد بگی از تو بهتر داشتم . گفتم من هیچ وقت همچین حرفی نمیزنم . اونم مثه من منطقیه و حساب و کتاب داره . کاراش . 

2706