2733
2739

کسی که دانشجوی سال اخر دکترای دانشگاه سراسری بوده و در حال انجام رساله دکتراش هست

میتونه تو دانشگاه سراسری دیگری استاد مشاور بشه ؟ 

و این استاد مشاور شدنش چه جوریه ؟

یعنی بصورت حق التدریسی که حقوقش کمه داره تو اون دانشگاه کار میکنه یا هئیت علمی شده یا سطح بالاتر؟

با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

احتمالا حق التدریس هستش 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!
خوب از خودش بپرس  هییت علمی ک الکی نیست معلوم نیست چطوره شایدم نیاز داشتن با ارشدش هییت علمی ...

ای گفتی اگه میتونستم از خودش بپرسم باور کن اینجا تاپیک نمیزدم از خودش میپرسیدم 

دانشجوی سال اخر دکترا میشه دانشجوی ارشد نیست  ولی خیلی نخبه

2738
ای گفتی اگه میتونستم از خودش بپرسم باور کن اینجا تاپیک نمیزدم از خودش میپرسیدم  دانشجوی سال اخ ...

دانشجوی سال آخر دکترای، آخرین مدرکش ارشده

واسه این میگم با مدرک ارشد شاید جذب شده

یا من هو اضحک و ابکی
دانشجوی سال آخر دکترای، آخرین مدرکش ارشده واسه این میگم با مدرک ارشد شاید جذب شده

حرفت کاملا منطقیه چون پارسال مهر 95 در حال نوشتن رساله دکتراش بوده از اونجایی که خیلی نخبه حتما مدرک دکترا تا الان گرفته البته بر اساس حدس میگم ولی به این سرعت روندش طی شد برام جای تعجبه 

شما میگید کسی که ارشد اخرین مدرکش باشه نمیتونه جذب هيیت علمی بشه ؟

آخه جذب هیئت علمی دانشگاه سراسری شدن خیلی سخته اگه اخرین مدرکش ارشد باشه ولی ادعا داشت چون دانشجوی نخبه دارن اون میگیرن حالا نمیدونم دکترا گرفت یا اخرینش همون ارشده 

نظر شما درباره استاد مشاور شدنش تو دانشگاه دولتی دیگه چیه ؟ 

یعنی برای استاد مشاور شدن باید مدرکش بالاتر از ارشد باشه؟

آخه جذب هیئت علمی دانشگاه سراسری شدن خیلی سخته اگه اخرین مدرکش ارشد باشه ولی ادعا داشت چون دانشجوی ن ...

زمان ما که مشاور هامون حتما دکترا بودن یعنی تا دفاع نمیکردن دکتراشونو حتی مشاور هم ننمیتونستن بشن، الانو نمیدونم 

یا من هو اضحک و ابکی
زمان ما که مشاور هامون حتما دکترا بودن یعنی تا دفاع نمیکردن دکتراشونو حتی مشاور هم ننمیتونستن بشن، ا ...

حتما همینطوره که میگی باید دکتراش تا الان گرفته باشه چون استاد مشاور دانشگاهی که اسمش زده جزء یکی از دانشگاه های خیلی مطرح کشور

تاجاییکه میدونم استاد مشاور تو بعضی دانشگاهها مثل دانشگاهای ازاد شهرستانها میتونه ارشد و یا دانشجوی دکترا باشه. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706