2726
عنوان

😍گیسوام😍۱چیز عجیب در مورد نی نی سایتی ها😲😨😱

| مشاهده متن کامل بحث + 2701 بازدید | 200 پست
دو روزه زیر دلم درد میکنه 😭😭

۱ کم از رو مبل بپر بپر کن خووو😥😥

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو که تا حالا نیومدی تو تاپیکام😢😢

من باشم ببينم ميام كتي به خدا.

امروز كلا بيرون بودم .

ديروزم ٨٠٪‏ بيرون بودم .

مهمونام فقط فردا پيشم هستن بعد ميرن پاريس ٣-٤ روز من بيكارم تا برگردن بعدم كه ميرن باز من تنها ميشم  فعلا تا جايي كه حالم خوبه با اونا ميرم گردش بعدا حسرت نخورم😢😢😢😢😢

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2728

شکرررررررررر

أَنَا عَبْدُكَ وَ أَنْتَ رَبِّي ظَلَمْتُ نَفْسِي وَ اعْتَرَفْتُ بِذَنْبِي وَ لاَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ أَنْتَ فَاغْفِرْ لِي يَا غَفُورُ يَا شَكُورُ 

منم صلوات میخوام 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
گیسو زیر نظر دکتر اقدام کن بهتره اولش اگه نیاز نباشه که دارو نمیده 

گفت بیا دارو بدم😕😕سونوهم سالم بود

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

موضوع بحث: بجای انتظار برانینی وپول دکتردادن اینکارارو انجام بدین

سلام

میخوام تجربه خودمو وچندین نفر که منتظر نینی بودن روبگم بهتون

اگه نتیجه دیدین براحاجت دلم دعا کنید

این کارارو اگه دقیقا انجام بدین مطمین باشید توسه ماهه اول باردارمیشید مطمین باشید

مشهدیای عزیز هم میتونین برین چیش این خانومی که من رفتم برا بارداری ودستوراشوالان مینویسم

دوستایگلم لازمه بارداری رحم گرمه رحمی که سرد باشه نمتونه بچرو قبول کنه وبچه سقط میشه تودوران پری باید مواظب خوردو خوراک بود شاید باورتون نشه من توی اخرین پریودیم فقط و فقط شاموناهار وصبحانه کاچی خوردم که دستورشو میگم

1.توپریودی به هییییییچ وجه میوه نخورید به هییییییییچ وجه مخصوصا سیب

2.ازخوردن لبنیات روغن نباتی ومایع و ماکارانی توپریودی بشدت پرهیزکنید

3.اصلا با اب سرد خودتونونشورید وحتی الامکان سریع خودتونو بشورید ینی تودسشویی یکساعت نشینید بااب خودتونوبشورید توپریودی اصلا حموم نرید

4.ازروز اول پری تا هفتم پری هرروز هم خودتون وهم همسرتون کاچی بخورید حالا دستور کاچی:هل سبز بادیون رازیانه تخم هویج سیاهدانه چهارزیره زیره سبز زیره سیاه عروس پشت پرده ناخونک تخم شوید زردچوبه ازهرکدوم 50 گرم باهم پودر کنید و مخلوط کنید وهرروز تو کاچیتون یه قاشق بریزید

برای کاچی هم دوقاشق ارد گندم اعلارو باروغن زرد گوسفندی یا کره ی گوسفندی خوب تفت بدید یه قاشق ازون پودرا بریزید بعد اب اضافه کنید بهش و نبات که بشه مث حلوا ولی شل تر اینو هرروز بخورید عالیه قشنگ تغییرات بدنتونو میفهمید

5.زاج سفید بگیرید ازروز هفت پری که تموم شد سه شب متوالی قبل خواب هشت تا دونه حتماا هشت تا بزارید داخل واژن ولی قبلش حتماااا زیرتون چیزی پهن کنید یا کهنه بزارید توشرتتون چون بقدری ازتون اب و عفونت میاد که خودتون تعجب میکنید حتی اگه علایمینداشته باشید صب که پاشدین کمربه پایین بشورید فقط و بعدش حتما حتما عنبر نسارا دود بدین که عفونتارو بکشه پایین وخشک کنه عفونتو درضمن عنبرنساراکیست و ازبین میبره وباعث میشه که رحم برای بارداری اماده شه

6.توکل پریودیتون حدااقل روزی یبار عنبر دود بدین هم خودتون هم شوهرتون

7.ازروز چهارتا هفت یا هشت چری بادکش کمروتخمدان انجام بدین

8هرروز تخم هویج دم کنید ازروزاول پری تااخر پری تخم هویج بهش میگن تخم تخمک ینی برای بزرگ شدن تخمک عالیه و کیفیتشون وبرای اونایی هم که فولیکول با کیفیت ندارن توصیه میشه ولی بشدت گررررررمه وپسرزا

9.ازروز نهم پری برید برای اقدام ودیگه هیچکاری انجام ندین ینی هیچ داروگیاهی ای نخورید فقط اقدام وزندگی معمولی بعد نزدیکی ده دقیقه پاها بالا و بعدشم تاصب پانشین

10.اگه میتونید توی پریودی دنبه گوسفند باخرما بکوبونید بزاری رو تخمداناتو ورحم عالیه ورحم گرم میکنه

11.دوستایی که اینارو انجام میدن احتمال خیلی خیلی زیاد نینیتون پسر میشه

12.اگه دقیق و موبه موانجام بدین مطمین باشید تا سه ماه نشده باردارمیشید من ماه اول باردارشدم

یادمه چند وقت پیش یکی از دوستام ای وی اف کرد وسه تاجنینشو ازدست داد

مدتی این دستوراتو انجام داد که رحمش اماده بشه بره دوباره جنین بکاره ولیبه صورت طبیعی باردارشد بعد چندسال

❤لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین❤
2706