2733
2734
عنوان

😍گیسوام😍۱چیز عجیب در مورد نی نی سایتی ها😲😨😱

| مشاهده متن کامل بحث + 2701 بازدید | 200 پست
😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝😝 ...

کتتتی😅😂😅😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

http://www.ninisite.com/discussion/topic/1374380/بجای-انتظار-برانینی-وپول-دکتردادن-اینکارارو-انجام-ب ...

مرسی عشقم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
گیسو جان حتما چند ماه اقدام کن اگه نشد بعد برو دکتر ..ولی به نظرم رفتی دکتر بگو یه ساله اقدام میکنی ...

چشم پس اول اقدام بعد دکتر مرسی😍

2738
http://www.ninisite.com/discussion/topic/1374380/بجای-انتظار-برانینی-وپول-دکتردادن-اینکارارو-انجام-ب ...

گیسو برو اینجارو هم بخون یکم پیش دیدم گفتم آدرسشو بذارم برات

دوستان هرکی پستمودید برا آرامش وحل شدن مشکلات منم یه صلوات بفرستین اعتقاد پیداکردم یهویی😂😂فدای همتون

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
پس عجله نکن من هفت ماه اقدام کردم نشد ، بعد هفت ماه رفتم دکتر ، فعلا ازمایش و عکس رنگی نوشته واسم ...

مرسی گلم

برم اقدام ۳ ماه

اگه نشد میرم دکتر

شوهرمم خیلی عجله نداره

اون از خداشه عقب بیفته😂😂

گیسو برو اینجارو هم بخون یکم پیش دیدم گفتم آدرسشو بذارم برات دوستان هرکی پستمودید برا آرام ...

فدای تو

باور کن من ۳ تا مشکل بزرگم با دعای نی نی سایتیها حل شده😥😥

2706