2737
2739

همه اینجا فک کنم قضیه پریود نشدن من و میدونن😅بعد از کلی ناامیدی و اعصاب خوردی بعد از ۱۸ روز تاخیر گفتم بذار ۱ تاپیک بزنم اینجا واسم صلوات بفرستن😥😥گفتم بچه ها صلوات بفرستین من تا فردا بشم😐تاپیکش موجود.

خلاصه ۱ ساعت پیش پریود شدم😲😲😲من خیلی به دعای شما اعتقاد پیدا کردم😍به دل پاکتون🤗من چندتا خواسته مهممو فقط با دعای شماها گرفتم😘بچه ها هر کسی حاجت مهم داره اینجا تاپیک صلوات بزنه

بخدا رد خور نداره😍😍عاشقتونم

دعا کنید زودم مامان بشم😍😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

دکترم گفت سونو مشکل نداره

روز اول پریود بیا پریتو با دارو تنظیم کنم و اقدام

بچه ها اینجا گفتن حالا هنوز اقدام نکرده نرو دکتر ببندت به دارو😥😥چند بار اقدام کن بعد برو

به نظر همه ی شما چکاری درسته؟برم دکتر یا نرم ؟

سرخود اقدام کنم اگه نشد برم؟😫

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گفتم صلوات بفرستید تا فردا حتما بشم

شدم وااای خدا😲😲😲😲

2738
ان شاء الله که زود زود مامان بشی گیسو جان. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

مرسی دوستم

گیسو جون برای تنظیم پریودیت ویتاگنوس بخور خیلی خوبه گیاهی غذاهیی باطبع گرم بخور اگه طبعت سرده غذای فست فود نخور .ان شالله که زود مامان میشی 

(یازده سال درانتظارتوام دخترگلم پسرخوشگلم )😘😍آه ازدستت نی نی سایت ۳ساله هی میخام وارد آکانتم بشم نمیشه اخطارمیده.ولی مرسی که شد بالاخره😂
کتی جونم حالا تو تاپیک بزن😅😅

😂😂

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2706