2726

عموی دوستم تویکی ازاداره ها معاون هست....دوستمو بامدرک فوق دیپلم تاریخ ازدانشگاه پیام نور برده تواداره استخدام کرده......خنگه به تمام معنا...

اونوقت من با اونهمه زحمت بامدرک فوق لیسانس ازروزانه بارتبه 30بیکارنشستم خونه درب درم دنبال کار...

خدایااین چه رسمیه....

راس راس رامیره میگه اهو یادته توچقد خرخونی میکردی من  نصفه نصفه توام درس نخوندم....راس میگه همش یللی تللی....

دلم برازحمات پدرنادرم میسوزه ک اینهمه زحمت کشیدن برام😢😢😢😢

هرموقعه حرفا وکارای مادرشوهر وخواهرشوهر اذیتتون کرد یاد حضرت فاطمه بیوفتیدکه چقددددر صبور و باگذشت بود....حرص اونارو ازهمسرتون درنیارید ..اون هیچ حقی درانتخاب نوع خانوادش نداشته ونداره....پس ازین ببعد خودخوری ممنوع...غیبت ممنوع چه تودلتون چه پیش کس دیگه....مطمعن باش هیچکس ازسنگ نیست....توهمیشه خوب باش...حتی اگرکسی آن لحظه خوبی تورانفهمد باگذشت زمان پی ب خوبی های تومیبرد...خداهم بالاسرشاهد..روزی فقط چندبار ذکر یافاطمه بگو ببین چطور ازدست هر کینه وکدورتی ارامش پیدامیکنی....

اگه میتونی ازین کشور برو اینجا همینه

گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اگه میتونی ازین کشور برو اینجا همینه

کجابرم الی..ازینجارفتن پول میخاد😓😢

هرموقعه حرفا وکارای مادرشوهر وخواهرشوهر اذیتتون کرد یاد حضرت فاطمه بیوفتیدکه چقددددر صبور و باگذشت بود....حرص اونارو ازهمسرتون درنیارید ..اون هیچ حقی درانتخاب نوع خانوادش نداشته ونداره....پس ازین ببعد خودخوری ممنوع...غیبت ممنوع چه تودلتون چه پیش کس دیگه....مطمعن باش هیچکس ازسنگ نیست....توهمیشه خوب باش...حتی اگرکسی آن لحظه خوبی تورانفهمد باگذشت زمان پی ب خوبی های تومیبرد...خداهم بالاسرشاهد..روزی فقط چندبار ذکر یافاطمه بگو ببین چطور ازدست هر کینه وکدورتی ارامش پیدامیکنی....
کجابرم الی..ازینجارفتن پول میخاد😓😢

اخی عزیزم.درد مشترک همه ست.

برو دوره های حسابداری.هرچی اگهی دیدم حسابدار میخوان

گدایان بهر ِ روزی طفل خود را کور میخواهندطبیبان جملگی خلق را رنجور میخواهند ...گمانم مرده شویان راضـی‌ند بـر مُـردن مـردم بنازم مطربان کاین خلق را مسرور میخواهند.

عزيزم 😔😔😔😔

ميدونم چقدر سخته زحمت بكشي ولي نتوني از نتيجش لذت ببري 

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!

به اون خدای بالاسرم اوقدرزحمت کشیدم ک فقط خوده خدامیدونه....چ شباکه بیدارموندم..بعدفارغ تحصیلیم..همه اداده همه استخدامی ها روگشتم..اگهی هارو دنبال کردم نیست ک نیست.....استخدام میزنن هزاران نفر ولی توبرداشت یک نفرمرد یک نفرزن...پس این هزاران نفرکجامیرن???....همسرمم پا ب پای من هرجااشناسراغ داره منو میسپاره.....قول میدن ولی وعده سرخرمن...

همه اش همین شده 

من ارشد مدیریت بیکار البته ولسه بارداری سرکار هم کارهای بی ربط حسابداری اینا بود 

شوهرمم که نخبه بوده ارشد مدیریت آیتی از دانشگاه شریف 

روزگارمون را داریم به سختی میگذرونیم 

😣😣😣😣

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

وااااای نگو. چه زحمتایی که توی اون دانشگاه کشیدم من😢😢😢

الهی که خدا نتیجه ی زحمات همه مونو بده. من که خییییلی امیدوارم. دعا کنید این آزمون استخدامی رو قبول شم😭😭😭

چه زجرایی که بخاطر درس نکشیدم. اصلا هیچ تفریحی نداشتم. آه خدااااا

عزيزم 😔😔😔😔 ميدونم چقدر سخته زحمت بكشي ولي نتوني از نتيجش لذت ببري 

الی خودم جهنم..پدرمادرم همیشه ازم میپرسن اهو تی وی اگهی استخدام زده هااا....اونسری خودم شنیدن بابام میگفت نذرکردم واسه استخدام اهو...

خدایامن بدرک....بخاطر پدرمادرم توروب این وقت اذان منو پیش اونا روسیا نکن...اوناروهن دشمن شادنکن..

الی خودم جهنم..پدرمادرم همیشه ازم میپرسن اهو تی وی اگهی استخدام زده هااا....اونسری خودم شنیدن بابام ...

الهی بمیرم. مثل مادر من همش نگرانن. خدایا بخاطر دل اونا حداقل یه نگاهی به ما بکن. 😢😢😢

داره اذان میده قسم میخورم پدرم واسه شهریم چندتاازوسایل خونه روبرد فروخت تولیسانس...پیام نوربودم خودموکشتم تاسراسریقبول بشم که دیگه شاهداون صحنه هانباشم......اما😢

2706