2733
2734

سلام دیروز واکسن زدیم اونقد بالا اورد حالا بماندباچه مصیبتی این بالااوردنش رفع شد.از قطره بود.بیقراریهاش افتضاحه.خستمون کرده.....از یک طهر سینمو نگرفته کلا هرکاری میکنم نمیگیره رفلاکیسیه.نشستم گریه کردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا لعنت

واسه سلامتیشه خب!

هر بچه ای هم ۱ واکنش متفاوت داره😍درسته سخته

تحمل کن تموم میشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

هفته پیش منم واکسن دوماهگی دخترمو زدم اگه یدونی چکار کرد .... و روز بعدش شروع کرد تا یه هفته اینطور بود ... گریه های مداوم و وحشتناک

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 
وااای نگو، من هفته دیگه باید ببرمش واکسن بزنه

نگران نباش

دختر خواهر من خیلی عادی بود

بچه ها باهم فرق دارن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
کل خونه بهم ریخته سینک پرطرفه حتی یه ق تمیز هم ندارم تو جاقاشقی.نمیذاره.شبم بیدارموندیم برا تبش.اینا ...

از مامانت کمک بگیر

نگهش داره ۲ ساعت

تو کاراتو بکنی😥😥

دلش درد مي كنه نمي خوره 

اول از همه آروم باش

يه مقدار آب جوش و نبات درست كن بده بهش از همون بزن سر سينت بزار شيرين بشه بده بهش 

زياد روش فشار نيار كه سينتو بخوره امشب تموم بشه فردا حالش خوبه خوب مي شه

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
2706