2726

عکسای اينستاشو دیدم که شیرینی های متنوع با قهوه take away داره,دلم میخواد امتحان کنم اما شنیدم میگن خیلی گرونه و نمی ارزه، تو بیاسایند هم منو و قیمت نداشت، کسی میدونه چقدره قيمتاش??

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نچ نرفتم

ولی کیک توت فرنگی مال مغازه هانس تو خیابون ابان جنوبی رو حتما امتحان کن

عالیههههها

یه قناد المانیه و فقط کیک توت فرنگیش خوبه

شیرینی الف هم تعریف شنیدم ولی نرفتم تا حالا.

شیرینی لاریسا تو اقدسیه و ازگل هم از اینجور چیزای فانتزی و گوگوری زیاد داره . کیفیتشم خوبه.

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728

شیرینی هاش از دونه ای شیش تومن شروع میشه...

فقط یه شیرینی خیلیییی کوچولو داره که دونه ای دوتومنه که تو بسته های بیست تایی قیمتش چهله

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

شیرینی هاش و همه چیزززززش فوق العادسسسس..خیلی خوشمزس.ما شیرینیامونو اکثرا ازونجا میخرزم

روی اسب باله دار تویی تنها تکسوار💕😌عشقِ رویایی من😍تویی عشق موندگار 😍 ❤️ فصل بارونه و عشق رو غبار نسترن😌منوتوعاشق هم😌😍توی خواب گل شدن❤️

مغازشم یه مغازه کوچولوی چوبیه..قیمتاشم بنظرم بد نیست.

شیرینی هاش از دونه ای شیش تومن شروع میشه... فقط یه شیرینی خیلیییی کوچولو داره که دونه ای دوتومنه که ...

خب اینکه قیمتش مناسبه، تو اينستا یه جوری نوشته بودن گرونه و نمی ارزه من گفتم الان یه شیرینی با قهوه بخام بخورم باید 50 تومن بدم

نچ نرفتم ولی کیک توت فرنگی مال مغازه هانس تو خیابون ابان جنوبی رو حتما امتحان کن عالیههههها یه قن ...

توت فرنگی چه هیجان انگيز   حتما ميرم، لاريسا ازش گرفتم ، کیفیت سابقو نداره، اما الف رو نرفتم

بنظرم قیمتاش مناسبه..خیلیم خوشمزه س

نچ نرفتم ولی کیک توت فرنگی مال مغازه هانس تو خیابون ابان جنوبی رو حتما امتحان کن عالیههههها یه قن ...

ممممممممممممممم محشر کیک توت فرنگیش😋😋😋😋😋

من یبار کوچیکشو گرفتم نشستیم با شوهرم در عرض ۵ مین تهشو دراوردیم!

2706