2737
2734
عنوان

خانما کسی شیرینی فروشی لوندر رفته تو دیباجی یا زعفرانیه?

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کیک شکلاتی بی بی تو یوسف اباد رو هم حتما بگیر 

ولی فقط کیک شکلاتی شو

محصولات دیگش جالب نیس

هانس هم فقط کیک توت فرنگیش عالیه

شیرینی فرانسه سر وصال هم پای سیباش عالیه

دانمارکی مال شیرینی دانمارکی هم محشره:))))))))

گشنم شد

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
2740
ناتلی به نظر من انقد که معروف شده خاص نیس

دقیقا

منم خیلی باهاش حال نکردم ولی تنوع محصولش خوبه

تارتاش معروفه من گرفتم ولی به نظرم همچین مالی نبود

در ضمن یادمه 2 کیلو خریدم از چند نوع شیرینی مختلف همه رو با قیمت گرونترین شیرینی حساب کرد! حالا 3 تا دونه از اون 2 کیلو از اون شیرینی گرونه بودا!!!!! عموما باید گرونه رو حساب میکرد بعد با قیمت بقیه جعبه جمع میکرد!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
کیک شکلاتی بی بی تو یوسف اباد رو هم حتما بگیر  ولی فقط کیک شکلاتی شو محصولات دیگش جالب نیس ...

آره بی بی چندین بار ازش کیک شکلاتی گرفتم،فرانسه هم زمان دانشجوییم پاتوقمون بود یادش بخیر هر هفته می رفتیم، حالا واجب شد همون توت فرنگی و این دانمارکی که میگیم ر و هم امتحان کنم، راستی دانمارکی کجاست?

پیییییتزا فرانسه رم میشناسی؟!! ایول اره پای سیباش خیلی خوبه

من کل لیسانسم شیرینی فرانسه پلاس بودم:))))))

دانشگام اونجا بود

کلا منو روزی یک دفعه رویت میکردن:)

اینم اخرین پیشنهاد! قنادی بهار و که حتما میشناسی همون که خیلی قدیمیه تو سرچشمه برو رلتاش و نون خام ...

نه متاسفانه نمی شناسم، اما الان که گفتين حتما همشو می زارم تو برنامه هام که برم، فرزان فیل می شود