2726
عنوان

مرگ و به هوش نیومدن در جراحی بینی ممکنه؟ :|

| مشاهده متن کامل بحث + 73114 بازدید | 135 پست
فهیمه جان من همینو تو نت خوندم که تاپیک زدم مخصوصا اونجا که گفته دختر ضعیفی هست...    

عزیزم ترو خداالان اقدام نکن

برو یه مدت گوشت کبابی بخور

سه شیره بخور

قرص تقویتی بخور

براکم خونیت هم قرص خون ایت الله تبریزیان بخور

خیلی به خودت برس 

خطر داره

دکترهاهم خیلی بگرد من خبرندارم

❤لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین❤
به دکترت بگو بی حس کنه و بی هوشی نمیخوای البته من به شخصه بیشتر می ترسم از بی حسی از اینک ...

اگه بیحسی بردارم که از ترس سکته میکنم

بیهوشی هم که شاید برم کما دیگه در نیام😐

تقویت کردن هم راه خوبیه اما من همیشه ضعیف و لاغر مردنی بودم و هر کاری کردم درست نشد

دوستم مثل منه و عمل کرد چیزیش نشد اما من خیلی بدشانسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان این پوریا افلاکی که من گفتم رو میشناسید؟ مطمئنه؟

خواهرمن کلی تحیق کردسامانوپیداکرد.گفتن افلاکی خراب کار اخه تواین مدت ک تحقیق کردکسی ازسامان بدنگفت وواقعاعملای بینیش عالیه 

2728

هر عمل جراحی ریسک داره ..تازه جدا از اشتباهات پزشکی یا اختلالات تجهیزات اتاق عمل. منم دوست داشتم بینیمو عمل کنم یه زمانی ...ولی فکر کردم که برای چی خودمو تو یه ریسکی قرار بدم که پشیمون شم .بعدم که کلا بی خیال عمل دماغ شدم

Shake it! shake it!

خواهرم با خون دادن بیهوش شده بود یه بار. اما توی عمل بینی مشکل پیش نیومد خداروشکر. 

وقتی برای دیگران لقمه بزرگ تر از دهانشان باشی، آن ها چاره ای ندارند جز آنکه"خردت کنن"تا برایشان اندازه شوی... پس مراقب معاشرت هایت باش
     اگه پدرم اینارو بشنوه عمرا اجازه بده

توچیکار پدرت داری خودت برات مهم نیس دورازجون اگه بمیری اونوقت جواب خداروچی میخای بدی میگی رفتم دماغمو ببرم مردم همین ؟اونم شوتت میکنه جهنم

❤لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین❤

خواهرم رشت پیش دادگری عمل کرد. عالی شده. من حدود ده دوازده تا کاراهای دکتر دادگری رو دیدم فوق العاده عمل میکنه. خیلیها از تهران و شهر های دیگه میان رشت که عمل بشن پیشش

وقتی برای دیگران لقمه بزرگ تر از دهانشان باشی، آن ها چاره ای ندارند جز آنکه"خردت کنن"تا برایشان اندازه شوی... پس مراقب معاشرت هایت باش
عکس بینیتو میتونی بزاری ببینیم وخیمه اوضاع یانه

عزیزم همه دنیا بهم میگن باید عمل کنی نوکش اومده پایین و عقابی هست و پهن و قوز هم داره ولی چون صورتم کوچیک و لاغره خییییلی بزرگ و بدشکل به نظر میاد

عکسشو نمیذارم خودتون تصور کنین واقعا افتضاحه واسه صورت ریز نقش من

خیلی دلم گرفته چرا باید اینجوری باشم که نتونم عمل کنم 

2706