2733
2739

تصمیم گرفتم بینیمو عمل کنم چون واقعا 'واجبه' و اعتماد به نفسمو گرفته

بعدا هم برای مشاوره میخوام برم پیش دکتر پوریا افلاکی(دکتر خوبیه؟)

اما خیلی خیلی ضعیف و لاغرم(حتی امروز که آز خون دادم چند دقیقه بیهوش شدم)  و میترسم نتونم از پس عمل بر بیام .میدونم مسخرس  ولی ممکنه کسی بمیره یا به هوش نیاد؟   

میگن جراحی بینی خیییلی سخته  و همه روزای اول به غلط کردن می افتن!

اونایی که تجربه دارن بگن حالشون چجوری بوده...

بعضیا اینجوری بودن

اما دلیل داشته

مشکل گلبول خون و اینا داشتن

یا پلاکت پایین و....

قبلش کاملا ازمایش بده

منم از اینش میترسم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ببین حتی اینکه شهاب سنگ فرود بیاد تو سر ادم و خونریزی مغزی بکنه ممکن هست

موضوع اینجاست که درصد احتمال وقوعه حادثه چقدره!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

اره خیلی سخته خواهرمنم جراحی کردحالش خیلی بدبود یکی ازفامیلامونم جراحی کردکم بودزیرعمل بمیره چون خیلی خون ازدس داده بودبعدعملم کلی بهش امپول زدن ومدرشم هرماه کلی ب امپول پول میدادتابردخترش تهیه کنه بزنن بهش تابهترشه

2738

نه عزیزم

اتفاقی نمیافته

کادر اتاق عمل کامل هستند اونها کاری نمیکنند که به راحتی اعتبارشون زیر سوال بره....

از دکترت مشاوره بگیر

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!

اره 

متاسفانه دختر همکار همسرم فقط 8 سالش بود به دلیل پزشکی عمل بینی داشت متاسفانه دکتر احمقش اکسیژن رو وصل نکرده بود که بچه تلف شد😳😳😳

دوستای خوبم میشه یه صلوات مهمونم کنین.😘😘❤❤
بعضیا اینجوری بودن اما دلیل داشته مشکل گلبول خون و اینا داشتن یا پلاکت پایین و.... قبلش کاملا از ...

من مشکلی ندارم امروزم برای چکاپ تیرویید و دیابت دادم چون پدرم دیابت داره من باید مواظب باشم و پیشگیری کنم

آورین ،توعمرم اینجوری توجیه نشده بودم  پیتزاا    

جبر و احتمال ام قویه:)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2706