2737
2734
عنوان

از کجا میشه فهمید بچه سیر شده؟

465 بازدید | 23 پست

سلام دوس جوناااااااا.

این بهداشت دیگه رسما داره منو دیوونه می کنه دخترم 4ماه و نیمه ست بردمش بهداشت گفت وزن نگرفته البته 14 تیر که بردمش گفت شده 5و360 اونوقت 31 تیر که بردمش گفت شده 5و450.

گفت در طی دوهفته وزن نگزفته .

من چکاررررررکنم؟

از کجا بفهمم که سیر میشه یا گرسنه ست؟

میشه ۱سر به کانالم بزنیدcharmeehelmaaباردار نیستم تیکه تولد دخترمه
دختر من که وقتی سیر میشه همش میخنده و سرحال میشه قربونش برم

دختر منم این طوری هست حتی از ساعت 10شب تا12ظهر میخوابه البته وسطاش شیر میخوره ولی بهداشت میگه وزن نگرفته

میشه ۱سر به کانالم بزنیدcharmeehelmaaباردار نیستم تیکه تولد دخترمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم این طوری هست حتی از ساعت 10شب تا12ظهر میخوابه البته وسطاش شیر میخوره ولی بهداشت میگه وزن نگ ...

عزیزم شیر شب مهمه

شبا هر دوساعت خودت سینه تو بزار دهنش بدون اینکه بیدارش کنی

*بامداد خمار* گروهآبی    وزن اولیه ۶۶  وزن هدف اول ۶۴ ....هدف دوم ۶۲...هدف نهایی ۶۰  
2728

دختر من ساعت 12 شب ساعت 3 و ساعت 6 خودش بیدار میشه شیر میخوره یعنی خواب ادم تیکه پاره میشه  

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
دختر من ساعت 12 شب ساعت 3 و ساعت 6 خودش بیدار میشه شیر میخوره یعنی خواب ادم تیکه پاره میشه   &n ...

عین دختر منه

منم بی خوابی گرفتم

البته باباش شبا شیرشو میده چون شیرخشک میدیم بهش.

ولی گریه که میکنه هر دو مون بیخواب میشیم.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2738
عین دختر منه منم بی خوابی گرفتم البته باباش شبا شیرشو میده چون شیرخشک میدیم بهش. ولی گریه که میکن ...

خیلی سخته همش کمبود خواب دادم روزا هم شاید یکساعت بخوابه

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
خیلی سخته همش کمبود خواب دادم روزا هم شاید یکساعت بخوابه

دختر من در طول روز خوب میخوابه، نمیدونم شایدم من بیشتر براش وقت میذارم. ولی شبا دیوونه م میکنه.

پریشب شیشه رو گذاشتم دهنش، خوابم برده بود، شانس اوردم همسرم دید، نزدیک بود سر شیشه بره تو چشمش  

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
2706