2726

خانومای با تجربه در. این کار بهم بگید چطوری تونستید پولتونو پس بگیرید برای من بالای بیست تومنه چطور پس بگیرم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو پول مال خودته.بگو پول کسی بود که پیشت امانت گذاشته بود.بگو باید برگردونم به صاحبش

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
2728

من چند بار پول قرض دادم بدون مدرک ....

یکیشون که نداده و نمیده... الهی کوفتش بشه

یکی هم انقد بهش گفتم نیاز دارم بده که انگار داشتم ازس گدایی میکردم

دیگه به کسی پول نمیدم

شوهرم به برادرش ی مبلغی داد(پس اندازمون بود)

گفت دو ماهه پس میدم

دو سال شد که پس بده اونم انقد خورد خورد پس داد که دیگه خرج شد و به باد رفت

این چه استغناست یا رب؛وین چه قادر حکمت است*******که این همه زخم نهان است و مجال آه نیست!
وای انقدر زنگ زدم که همش میپیچونند فامیله نزدیکم بوده قرار بوده یکی دوماهه پس بدن الان چند سال شده&n ...

خورد خورد پس بگیر

فعلا بگو 5 تومنشو کار واجب داریم تا فردا بریز به حساب

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

شوهر منم یبار به داداش جونش پول داد طرف یادش رفته بود پس بده وقتی بهش یاداوری کرد گفت ندارم نصفشو داد دوباره یادش رفت بقیشو بده شوهرم هم روش نمیشه دوباره بهش بگه وضعش هم خوب شده ولی بیخیاله

که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

منم به جاریم پول قرض دادم نداد 

از شوهرمم تو مجردیش پول میگرفتن نمیداد 

بعد از متاهلی هم تو قسطای خانگی پول قسطش رو نداد منم به شوهرم گفتم اگه بسوزه هم بهش پول قرض نمیدم وام خونگی هم دیگه شرکت نکن که نکرد 

هفته پیش گف برام آرایشگاه وقت بگیر بیعانه رو کارت به کارت میکنم منم نرفتم براش وقت بگیرم میدونم پولمو نمیده انگار وظیفه ما میدونه بهش پول بدیم 

کاش میشُد کوله ام را بردارم و بلیط یک طرفه برای دور ترین نقطه جهان بگیرم!بِروم تا دور دور ها و دیگر هم بازنگردم! جایی که سکوت از زمین و آسمانش ببارد! جایی که کمی بِنشینم و فکر کنم ، در تنهایی اَم غرق شوم بدون آنکه کسی من را از تنهای ام بیرون بِکشَد!جایی که دیگر کسی برای شکستنم وجود نداشته باشد، جایی که خدایم برایم صحبت کند و آرامم کند!