2726
من نتونستم پستم اصلاح کنم بچه دوم 28 سالگی بود دومی بدنیا اومد بین اولی و دومی 3 سال تفاوت سنی هست ب ...

انشاالله به سلامتی عزیزم .زیر سایه پدر مادر باشن تنشون سلامت .

جنسیتاشون چیه ؟واقعا سختت نیست ؟

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله به سلامتی عزیزم .زیر سایه پدر مادر باشن تنشون سلامت . جنسیتاشون چیه ؟واقعا سختت نیست ؟

مرسی عزیزم

بچه اولم پسر دومی و سومی که تقریبا 24 روز دیگه بدنیا میاد دختر هستن 

خدایا بخاطر تمام نعمتهایی که دادی شکر 

18سالگی ازدواج اول 19بچه ی اول 19/6ماه ازدواج دوم 22بچه دوم 

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓
2728

20 سالگی عقد

21 سالگی ازدواج

29 سالگی دخملمون دنیا اومد که تازه یه ماهش شده.

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
انشاالله به سلامتی عزیزم .زیر سایه پدر مادر باشن تنشون سلامت . جنسیتاشون چیه ؟واقعا سختت نیست ؟

از نظر سخت بودن سخت نیست خودمونیم که سخت میگیریم وگرنه بچه کاری نداره دور بازی خودش و.... ریخت و پاش کردن هم از همچون اول بهش یاد بدی فقط تو اتاق خودش حق بازی داره و.... یاد میگیره 

مرسی عزیزم بچه اولم پسر دومی و سومی که تقریبا 24 روز دیگه بدنیا میاد دختر هستن 

ای جان 😍😍😍😍چقد خوب .منم خیلی دوس دارم ی پسر داشته باشم دوتا دختر .خدا خیلی دوست داره .

بهترین ها براشون 

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

18سالگی ازدواج اول 19بچه ی اول 19/6ماه ازدواج دوم 22بچه دوم 

یعنی از 19 سالگی که بچه اول از ازدواج اول گیرت اومد 6 ماه بعدش ازدواج دوم کردی 

کی از اولی جدا شدی 

ای جان 😍😍😍😍چقد خوب .منم خیلی دوس دارم ی پسر داشته باشم دوتا دختر .خدا خیلی دوست داره . بهترین ه ...

مرسی عزیزم. انشاءالله خدا بهترین که میخوای بهت بده 

یعنی از 19 سالگی که بچه اول از ازدواج اول گیرت اومد 6 ماه بعدش ازدواج دوم کردی  کی از اولی جدا ...

6ماهه باردار بودم جدا شدم 

٤ خصوصیت بارز ایرانی ها،-ناراضی از وضع موجود- تنبلی برای رفع وضع موجود- داشتن نظر کارشناسی در همه امور- باباشون یه زمین داشته ارزون فروخته😓
2706