2737
2734
عنوان

دوست دارم کیکم قشنک پف کنه

474 بازدید | 15 پست

من تا حالا تو فر میزاشتم ولی مثل کیک بیرون خیلی پوک و پف نداره

توش 2 یا 3 تا تخم مرع میریزم 

چکار کنم خوب دربیاد سربلند شم پیش خانواده

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر زرده و سفیده رو جدا بزنی پوکتر میشه

سفیده زده شده رو که اضافه کردی دیگه خیلی هم نزن

اردتو 3 بار الک کن که هوا بگیره

بکینگ پودر به اندازه بزن

قالبت زیاد بزرگ نباشه که جون داشته باشه بیاد بالا

فقط به یه جهت هم بزن مواد رو

هرچقدر تخم مرغ دستور تهیه بیشتر کیک پوک تر پس کیکای مافین و یک تخم مرغی کلا خیلی پف نمیکنن.

فر و قالب هم گرم باشه حتما نه داغ و نه سرد

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728

من ۶تخم مرغ میزنم..بعد یکی از دلایل مهم پف میک زدن سفید س..سفیده رو وقتی جدا بزنی کیکت پف خوبی داره و پوک

با ریتم بخون😂 همه چی آرومه👏 نت من داغونه👏من چقد بدبختم👏دلم من ویرونه👏تشنه سیگنالم 👏از خودم مینالم👏منو نت بارون کن👏به چشات میبالم👏همه چی قاطیه 👏عشق من فاطیه👏من پر از دل دردم👏 نت من قاطیه👏من به لاین دل بستم 👏از گوشیم معلومه👏من چقد بدبختم👏همه چی داغونه👏تشنه ی سیگنالم👏منو سیرابم کن👏منو با اینترنت👏دوباره شادم کن👏بگو که اینترنت👏 تا ابد پا برجاس👏حالا ک برق عشق👏تو نی نی سایت پیداست @ghatipateeee
من کیک زیاد میپزم، تازگی به این نتیجه رسیدم که هرچی مایه ی کیک غلیظتر باشه بیشتر پف میکنه

واقعا والا من مایع کیک سفت بود بازم پف نداره

میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید.ممنون
2738

من واسه سه نفر، چهار تا تخم مرغ رو اینقدر میزنم تا کاملا رنگش کرمی بشه، حدود ده دقیقه با دور تند، بعد یک پیمانه شکر و نصف پیمانه روغن میریزم و دوباره با همزن میزنم، البته دور کند، بعد یک لیوان و نصفی آرد و یک قاشق مرباخوری بکینگ پودر میریزم داخلش و با لیسک دورانی هم میزنم، دقیقا میشه عین کیکای بیرون!

البته این رو خودم اختراع کردم.

آموزشگاه مجازی شیرین بانو هر جای دنیا که باشید در دسترس شماست.

تعریف از خود نباشه کیک ها و شیرینی های منم همیشه عالی میشه یکی از فایده های زندگی در غربت برای من این بوده که کیک پز خوبی شدم چون خودم عاشق کیک و شیرینی هستم 

2706