2726
عنوان

مادرشوهرم ازم شکایت کرده

9255 بازدید | 258 پست

با شوهرم پونزده شونزده روزه قهرم و خونه بابامم، از اون ور به مادرش زمستون تو تل..گرام پیام دادم وکلی حرف بهش زدم چون خیلی شهرم لوسه و مامانی و هی میچسبن به هم، مادرش بدنامه و چندین نفر این موضوعو بمون گفتن، حالا اینا میگن شایعس و از این حرفا، از اون ور من عصبانی میشم وقتی با شوهرم دعوا میکنم بش میگم مامانت بدنامه و  حرف پشتشه و از این حرفا، چنتا اس به شوهر دادم و به مادرش توهین کردم،دیشب خالش برای امروز بام قرار گذاشت و منم رفتم دیدمش، گفت ازت شکایت کرده و هر چی گفتم پسش بگیر میگه من از حق خودم دفاع میکنم وکاری با زندگی پسرم ندارم و اون بره سر زندگیش. تی من و خالش بدون اینکه مادرش بفهمه رفتیم پیش همون وکیله که این گرفته و گفت شمارتو دادیم مخابرات استعلام بگیره و از این حرفا، مجازات توهینم هشتاد ضربه شلاق، یک میلیون پول و محروم شدن از هر کار دولتیه، دیگه خالم منو راضی کرد که با هم بریم پیش مادرشوهرم، مغازه داره و اونجا مجبور شدم ازش معذرت بخوام و روبوسی کنم و گفت به خاطر پسرش پس میگیره شکایتو، اما وکیل بم گفت دوباره میتونه پرونده رو به جریان بذاره، حالم ازش بهم میخوره، من قبول دارم نباید اون پیامارو مینوشتم و مثل بقیه مردم فقط به زبون میاوردم، الان به نظر شما من چیکار کنم؟ هنوز خونه بابامم، قراره بعدا شوهرم بیاد دنبالم بریم مشاوره، ازشون بدجور کینه به دل گرفتم، نمیدونم چیکار کنم 

تعداد رای : 8
نظرسنجی
.
8
100%
.
0
0%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش منم بودم شکایت میکردم.ممکنه تو دعوا به شوهرت یه چیزی بگی ولی توروی خود طرف گفتنش خیلی رو میخواد.

مگه مادرشوهرت بدی بهت کرده بوده که اینو بهش گفتی؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
2728

شوهرنداره؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

بیچاره همسرت حق داره دلم براش سوخت بلاخره مادرشه 

اصلا شما از کجا میدونی مادرش چیکاره س؟؟با چشم خودتون دیدید؟تهمت خیلی سنگینه

با شاد بودن،زیبا بودن،رنگی بودن،خندیدن،رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت،کافیست خوب باشیم و انسان... 

منم جاي مادرش بودم همينكارو ميكردم و با يك بوس خر نميشدم.حرفهات قابل بخشش نيست.

قانون انتظار میگه منتظـر هر چی باشی وارد زندگیــت میشه...پس دائم با خودت تکرار کن : امـروز منتظـر عالیترین اتفاق ها هستم

این قانون خوبی هست و باعث میشه ادم ها یاد بگیرن تو عصبانیت فحاشی نکنن و تهمت نزنن

شما حتی الانم پشیمون نیستی ومیگی خوب کردم گفتم فقط نباید مینوشتم!!!!!

هرکس فحاشی میکنه و تهمت میزنه باید عواقبشم بپذیره

منم یه مراجعی بهم توهین کرد با فیلم دوربین امنیتی شکایت کردم ازش و با حکم  جلب سیار  رفتم درخونه مادرزنش فکرشم نمیکرد زبونش بند اومده بود

فقط به خاطر زن بدبختش رضایت دادم

حال متکلم از کلامش پیداست

به جای کینه به دل گرفتن قبول کن که کارت غلط بوده و خودت رو اصلاح کن

بالاخره وقتی آدم کارش اشتباهه باید بپذیده و خودشو اصلاح کنه

الان اگه شوهرت اشتباهی کنه تو توقع نداری بپذیره و اصلاح کنه؟ پس خودتم همین طور باش

به خاطر حرفاییکه پشت سر یه خانوم ، یه مادر .... هست نباید شما هم با آبروش بازی میکردی و دست روی عفت مادرش میذاشتی که حساسیت هر مرد و پسریه

2706