2726
عنوان

چطوري خبر بارداري رو به همسر و خانواده ها دادين

| مشاهده متن کامل بحث + 29993 بازدید | 38 پست
کاش نمیگفتم دوبار سقط  دیگه اگر باردار بشم حتی به شوهرم هم روم نمیشه بگم ازش خجالت میکشم نتونس ...

چرا خجالت میکشی؟؟؟مگه از قصد سقط کردی از این حرفا میزنی

دکتر مهدیس  به اتاق عمل  دختر من رو صدا میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا خجالت میکشی؟؟؟مگه از قصد سقط کردی از این حرفا میزنی

نه کلی نذر کردم برام بمونه نموند شوهرم خیلی بچه دوست داره دلم میسوزه هر بار اینقدر ذوق میکنه آخرش هیچی

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود
ايشالا كه مشكلا حل ميشه عزيزم به زودي❤️❤️

خداروشکر با معجزه بچم سقط نشده بود قلبش میزد بعد از کلی خونریزی که فکر کردم سقط شده رفتم سونوگفت بچت سالمه

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود
كاش خبر نمي دادم سقط شد

متاسفم 

برای من هم بعد 6 سال وقتی بی بی چک زدم مثبت شد خیلی ذوق کردم ولی شروع به لکه بینی و منجر به سقط شد 

با اینکه دوماه از این موضوع میگذره نمیتونم فراموش کنم و شدید افسرده شدم  

متاسفم  برای من هم بعد 6 سال وقتی بی بی چک زدم مثبت شد خیلی ذوق کردم ولی شروع به لکه بینی و من ...

منم دقيق دو ماه و نيم گذشته منتظر پري هستم

اقدام كردم اما بي بي چك منفي بود

شبا خوابش ميبينم با گريه بيدار ميشم

دكتر كلي دارو افسردگي داد نخوردم

منم دقيق دو ماه و نيم گذشته منتظر پري هستم اقدام كردم اما بي بي چك منفي بود شبا خوابش ميبينم با گر ...

خیلی سخته کاملا درکت میکنم ولی هیچ کس نمیتونه بفهمه چقدر برای ما سخته همه به راحتی میگذرن حتی احساس همدردی نمیکنن میگن بچه های ما چه گلی به سرمون زدن که شما بچه میخواین  

من فقط کلونازپام یا دیازپام میخورم که خوابم ببره 

دوست ندارم بیدار بشم 

درسته 6 هفته باردار بودم ولی عاشقش بودم هر روز 10 بار براش آیت الکرسی میخوندم که خدا مراقبش باشه 

نمیدونم باید چیکار کنم 

از خدا خیلی خواستم ولی نمیدونم چرا داد و چرا گرفت 

حتما حکمتی بوده 

انشالله که باردار میشی و خبرشو بهم میدی همه میگن سعی کن استرس نداشته باشی و زیاد بهش فکر نکنی وقتی بهش فکر نکنی و بیخیال باشی خدا بهت یه نی نی سالم میده 

برای منم دعا کن 🙏🙏🙏

خیلی سخته کاملا درکت میکنم ولی هیچ کس نمیتونه بفهمه چقدر برای ما سخته همه به راحتی میگذرن حتی احساس ...

همه وقتي ميگن واسه يه تيكه خون اينقد ناراحتي؟؟ ولش كن بابا

اين حرف آتيشم مي زنه

شما دوباره اقدام كردي؟

انشاالله ديگه پيش نياد

ميبينم تو سايت بعضيا ٥ ٦ بار سقط كردن دلم آتيش ميشه

همه وقتي ميگن واسه يه تيكه خون اينقد ناراحتي؟؟ ولش كن بابا اين حرف آتيشم مي زنه شما دوباره اقدام ك ...

دقیقا همینطوره مادرشوهرم من هم همین حرف و زد و دلم خیلی شکست  دکتر گفت باید یک ماه بعد اقدام کنید البته همسر من کم تحرکی اسپرم داره و واقعا پروسه بچه دار شدنم خیلی دردسر داره ما بچه خیلی دوسداریم ولی خیلی میترسم ناامید بشم انشالله خدا به تموم خانمهایی که دوسدارن مادر بشن نی نی سالم بده 

من حتما رفتم حرم حضرت معصومه برات دعا میکنم که زود مامان بشی 

دقیقا همینطوره مادرشوهرم من هم همین حرف و زد و دلم خیلی شکست  دکتر گفت باید یک ماه بعد اقدام کن ...

ممنون عزيزم منم شب تولد امام رضا ميرم حرمش واست دعا مي كنم

دو ماهه اقدام كردم خبري نيس

خيلي مي ترسم

2706