2733
2739

سلام

مامانم ک خونشون بی بی چک زدم. بعد اولیش سریع دویدم گفتم مثبته مامااان بعد دومی هم گفتم دوتاش مثبته مامااان

شوهرم شیفت بود و خانوادش مسافرت بودن

همون شب بعد آزمایش مثبتم مامانم زنگ زد به مادرشوهرم گفت. گوشی رو آیفون بود و من فیلم گرفتم

فرداش هم جواب آزمایش و بی بی چک هارو کادو کردم و به شوهرم کادو دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اولي رو بي بي چك رو گذاشتم تو جعبه كادويي سالگرد ازدواجمون بود دادم بهش 

يه هفته بعدم شيريني گرفتيم رفتيم خونه مادرش 

دومي رو خودش بي بي چك اورد ديد مثبت شد به خانوادش نگفتيم تا اينكه شكمم اومد جلو خودشون ديدن فهميدن اخه قهر بوديم

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

من چون یک سقط داشتم شش ماه قبل بارداری دومم. وقتی بی بی چک گذاشتم و مثبت شد تمام خاطرات تلخ اون دفعه اومد جلو چشمم با ناراحتی زنگ زدم شوهرم تعجب کرده بود که چقدر بی تفاوتم 😀 حقم داشتم البته. تا وقتی ماه چهارو رد کردم سعی کردم بهش دلبستگی پیدا نکنم و اصلا فکر نکنم باردارم

شکرت که می گویم شکرت
2738

من عصر که از سر کار میومدم،۱لباس نوزادی خریدم.اومدم خونه،جواب آزمایش رو گذاشتم روی لباس و کادو کردمشون(پلانA).روی شکمم هم نوشتم سلام بابا،من اینجاام(پلان B)

همسرم که اومد،کادو رو دادم بهش.باز که کرد متوجه نشد اولش ماجرا چیه؟!هنگ کرده بود.

مجبور شدم از پلان B هم استفاده کنم که متوجه بشه.

برای مامانها هم همون لباس رو میبردیم و میگفتیم که خرید کردیم براتون....

من عصر که از سر کار میومدم،۱لباس نوزادی خریدم.اومدم خونه،جواب آزمایش رو گذاشتم روی لباس و کادو کردمش ...

خخخخخ😁😁بنده خدا شوک شده بوده 

صبر اوج احترام به حکمت خداوند است💗💗💗الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم...

إن شاءالله منم میخوام برم تو اقدام و ازین کارا بکنم

تصمیم گرفتم یه کیک به این شکل سفارش بدم وقتی باردار شدم 

اصلا من به جهنم*ولی این بارون نم نم*دلش میگیره مارو*توی این کوچه نبینه

بیبی چک و کادو کردم دادم به شوهرم.به مادر خودم سر ۶هفته تلفنی گفتم چون بابام مریض بود زیاد بزرگش نکردم.دو روز بعدشم خواهرم گفت حامله است.به مادر شوهرمم ۱۰هفته.به فامیلمم بعد غربالگری به بعضیا گفتم،مادر شوهرمم که به اونطرفیا همهههه رو خودش زودتر گفت.

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am

کاش نمیگفتم دوبار سقط 

دیگه اگر باردار بشم حتی به شوهرم هم روم نمیشه بگم ازش خجالت میکشم نتونستم براش بچه بیارم خوش بحال همتون امیدوارم همیشه خوشحال باشین

آنچه دلم خواست نه آن میشود،آنچه خدا خواست همان میشود
2706