2737
2739
عنوان

پیچیدن بند ناف به دور اندام های جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 22362 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام خانوما من تو هفته ٢٧ بارداري هستم امروز رفتم دكتر فهميدم كه بندناف يه دور  دورگردن بچم پ ...

مال من دو دور

اما تو سونو نگفته کجاش پیچیده شما از کجادفهمیدین دور گردنه؟

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏
2731
کاش یکی بیاددبگه منم پر غصم

تو سونوگرافی بهم گفتن که دور گردنشه ازون روز که سونو دادم هم خیلی کلافم هم خیلی استرس دارم ...دارم روانی میشم..

خب گفتن دو دوره؟نگفتن کجاش دو دور پیچیده؟شوم؟گردن؟تو سونو ننوشته؟

تو سونوگرافی بهم گفتن که دور گردنشه ازون روز که سونو دادم هم خیلی کلافم هم خیلی استرس دارم ...دارم ر ...

نوکال زده دو لوپ.

خیلی ناراحتم خدا خودش کمک کنه

2740
شنبه میرم دکتر. بچم😭

دکترا معمولا حرفی نمیزنن بیخیالن و هیچی براشون مهم نیست ما خودمون باید حواسمون به بچه باشه من که مدام حرکاتشو چک میکنمو استرس دارم باید به دکترت اصرار کنی که فقط سزارینت کنه هر دو هفتم یک سونو بگو برات بنویسه

دکترا معمولا حرفی نمیزنن بیخیالن و هیچی براشون مهم نیست ما خودمون باید حواسمون به بچه باشه من که مدا ...

کو تا زایمان هفته ۲۲ هستم تازه

خدا بچتو برات سلامت حفظ کنه

دکترم گفت خودت انتخاب من طبیعی باشی یا سز

انشالله بخیرذبگذره

کو تا زایمان هفته ۲۲ هستم تازه خدا بچتو برات سلامت حفظ کنه دکترم گفت خودت انتخاب من طبیعی باشی یا ...

چشم رو هم بذاری این روزا تند تند میگذره منم هفته ی سی و چهارم ایشالا که خدا نینیامونو حفظ کنه فقط رو حرکاتش حساس باش ایشالا که مشکلی پیش نمیاد چون فک میکنم جنین تنفسش مثل ما نیست زیاد نگران نباش

چشم رو هم بذاری این روزا تند تند میگذره منم هفته ی سی و چهارم ایشالا که خدا نینیامونو حفظ کنه فقط رو ...

ایشاللهذبسلامتی بچتو بغلذبگیری.شمام دورگردن بچتون بند ناف بود؟کی باز شد دکترتون نظرش چی بود؟

ایشاللهذبسلامتی بچتو بغلذبگیری.شمام دورگردن بچتون بند ناف بود؟کی باز شد دکترتون نظرش چی بود؟

عزیزم من هنوزم بچم بند ناف دور گردنشه متاسفانه دکترم خیلی بیخیاله نسبت به این مساله و میگه اتفاقی نمیفته

عزیزم من هنوزم بچم بند ناف دور گردنشه متاسفانه دکترم خیلی بیخیاله نسبت به این مساله و میگه اتفاقی نم ...

شما ماه آخری

من ۲۲هفتمه و دو دور هست و ترسم زیادتر

شنبه میرم دکتر ببینم چی میگه

شما ماه آخری من ۲۲هفتمه و دو دور هست و ترسم زیادتر شنبه میرم دکتر ببینم چی میگه

اره سخته خیلی سخته من 22هفتم بود که دیدم ترشحات خونی دارم رفتم سونو دیدم به به طول سرویکس حسابی کوتاه شده .. شدم استراحت مطلق نمیدونی چی کشیدم...تا الان که رسیدم به سی و چهار هفته الان باز هم مساله بند ناف هست هم بچم تاخیر رشد داره...هر چی به اخرش نزدیک میشی استرست بیشتر میشه...خیلی روزای سختیه خدا برای هممون اسون کنه

2706